milan.kacer
21.09.09,08:33
Ahojte,

idem robit zmenu v zapise, mam uz vsetko nachystane len som si nie isty jednou vecou - neviem ci ten formular na zmenu s overenym podpisom musi byt aj zviazany ale nie lebo na matrike si mozete dat iba overit podpis alebo dat aj zviazat ten dokument s overenym podpisom.

dakujem.
zalobaba
21.09.09,06:36
Ahojte,

idem robit zmenu v zapise, mam uz vsetko nachystane len som si nie isty jednou vecou - neviem ci ten formular na zmenu s overenym podpisom musi byt aj zviazany ale nie lebo na matrike si mozete dat iba overit podpis alebo dat aj zviazat ten dokument s overenym podpisom.

dakujem.

Stačí overiť podpis na matrike, nie je potrebné dokument zväzovať.
milan.kacer
21.09.09,06:51
dakujem.

este jedna otazka - jeden konatel nam zmenil trvale bydlisko - tuto zmenu mam podchytenu v rozhodnuti jedineho spolocnika o zmenach a tiez prikladam fotokopie obcianskych preukazov konatelov - na matrike mi povedali, ze kopiu obcianskeho mi neoveria - bude to takto neoverene postacujuce ?
zalobaba
21.09.09,07:01
dakujem.

este jedna otazka - jeden konatel nam zmenil trvale bydlisko - tuto zmenu mam podchytenu v rozhodnuti jedineho spolocnika o zmenach a tiez prikladam fotokopie obcianskych preukazov konatelov - na matrike mi povedali, ze kopiu obcianskeho mi neoveria - bude to takto neoverene postacujuce ?

nebude. bežne overujem povolenia na pobyt cudzincov, čo je vlastne kartička nahrádzajúca OP a nemám s tým problém.....
milan.kacer
21.09.09,07:32
tak potom nerozumiem preco mi to na matrike nechceli overit...

sledoval som tu nejako vlakno a viedla sa tu o overovani kopie OP polemika...boli rozne skusenosti - niekomu to nechcel overit ani notar...tak neviem co mam urobit.
zalobaba
21.09.09,07:36
tak potom nerozumiem preco mi to na matrike nechceli overit...

sledoval som tu nejako vlakno a viedla sa tu o overovani kopie OP polemika...boli rozne skusenosti - niekomu to nechcel overit ani notar...tak neviem co mam urobit.

nešetriť na nesprávnom mieste a zájsť k notárovi
Chobot
21.09.09,09:25
tak potom nerozumiem preco mi to na matrike nechceli overit...

sledoval som tu nejako vlakno a viedla sa tu o overovani kopie OP polemika...boli rozne skusenosti - niekomu to nechcel overit ani notar...tak neviem co mam urobit.

Prečítaj si tento môj príspevok:

http://www.porada.sk/1052498-post16.html
mi_ke
21.09.09,11:43
Na zmenu bydliska nepotrebujes ziadnu fotokopiu OP, staci Ti cestne prehlasenie o zmene bydliska, dokonca v BA staci ak na spolnomocnenie tretej osobe na podanie navrhu uvedies novu adresu a notar Ti na nom overi podpis...