majkaaa
21.09.09,11:02
Chceme informovat vsetkych zakaznikov firmy ............................ Tato firma neni ferova. Byvame v podnajme a naklady na opravu sme im uhradili, s tym, ze ked im to hned preplati nas majitel, tak nase financie nam vratia. Doteraz sme sa nedockali penazi, nedviha nam telefon, neodpoveda na e-maily, je to uz vyse pol roka. Cize za jednu pracu dostali 2x zaplatene. Som na vozicku a myslela som si, ze ludia sa spravaju k sebe ferovo a spravodlivo, ale v tomto pripade to asi neplati.
Chobot
21.09.09,13:42
Chceme informovat vsetkych zakaznikov firmy ............................ Tato firma neni ferova. Byvame v podnajme a naklady na opravu sme im uhradili, s tym, ze ked im to hned preplati nas majitel, tak nase financie nam vratia. Doteraz sme sa nedockali penazi, nedviha nam telefon, neodpoveda na e-maily, je to uz vyse pol roka. Cize za jednu pracu dostali 2x zaplatene. Som na vozicku a myslela som si, ze ludia sa spravaju k sebe ferovo a spravodlivo, ale v tomto pripade to asi neplati.

Chápem, že si nahnevaná, ale aj tak Porada nie je miestom na očierňovanie firiem. Ide o to, že žiadne dôkazy si nepredložila a firma nemá možnosť sa voči takýmto tvrdeniam brániť. Ako vieš, že dostala zaplatené 2x? SI si istá, že to majiteľ zaplatil tiež?

Z uvedených dôvodov som vymazal meno firmy, lebo to je jednostranné tvrdenie bez možnosti, aby firma situáciu vysvetlila. Ak sa na firmu chceš sťažovať verejne, doporučujem ti stránku www.staznosti.sme.sk (http://www.staznosti.sme.sk/), kde uvedieš skutkový stav a oni dajú firme priestor vyjadriť sa k prípadu. AK sa nevyjadrí, tak bude tvoja sťažnosť uverejnená na stránke bez ich reakcie.
Barticek
21.09.09,13:42
Na stazovanie je dobra stranka www.staznosti.sk Adresuj prosim svoju staznost tam. Na tomto webw ma firma miesto na svoju obranu
Chobot
21.09.09,13:43
Alda, musel som vymazať aj tvoj príspevok, lebo aj tam bolo v názve meno firmy.
Stanislav 1975
21.09.09,13:48
Chápem, že si nahnevaná, ale aj tak Porada nie je miestom na očierňovanie firiem. Ide o to, že žiadne dôkazy si nepredložila a firma nemá možnosť sa voči takýmto tvrdeniam brániť. Ako vieš, že dostala zaplatené 2x? SI si istá, že to majiteľ zaplatil tiež?

Z uvedených dôvodov som vymazal meno firmy, lebo to je jednostranné tvrdenie bez možnosti, aby firma situáciu vysvetlila. Ak sa na firmu chceš sťažovať verejne, doporučujem ti stránku www.staznosti.sme.sk (http://www.staznosti.sme.sk/), kde uvedieš skutkový stav a oni dajú firme priestor vyjadriť sa k prípadu. AK sa nevyjadrí, tak bude tvoja sťažnosť uverejnená na stránke bez ich reakcie.

Tiborko,ale teraz ten nadpis tiez nieje bohvieako vyrieseny-ten nadpis sa da lahko vysvetlit ako nazov jedneho telekomunikacneho operatora,hmhm-aspon mna to zmiatlo...
Xanti
21.09.09,13:55
Názov by mohol byť ... Stavebná fy TM klame svojich zákazníkov ...
naozaj musím súhlasiť so Stanislav1975, že názov mätie. A tiež som si myslela, že sa to týka mobilného operátora.
majkaaa
21.09.09,17:08
dakujem za radu, ze kde sa mozem obratit. S dokazmi je to tazke. Lebo sme im zaplatili bez dokladu aby si to nemusel uctovat dvakrat ked im pride od majitela. Zaplatene ma 2x urcite lebo mame doklad o tom, ze mu majitel zaplatil ale my nemame doklad ze sme mu zaplatili. Mame len e-mail, ze slubuje, ze nam tie peniaze vrati. Tak sa ospravedlnujem za komplikacie.
brunop
22.09.09,17:58
Vie niekto spocitat, kolko krat bolo minimalne na porade pisane aby ludia nedavali niekomu peniaze len tak, bez potvrdenia ? Toto sa bude opakovat stale . Este je moznost, ze dotycna firma sa s pomocou pravnika bude dozadovat ocistenia svojho mena. Takze pozor na zverejnovanie mien a nazvov v diskusiach. Nechcem sa nikoho dotknut, ale za "blbost" sa plati. Ucit sa ma na cudzich chybach, a nie pocuvat svoj prirodzeny ludsky pocit - "... mne sa to predsa nemoze stat."
tommi_d
23.09.09,05:42
Kvitujem a súhlasím s postupom admina, na inom fóre nás ako firmu osočoval jeden zákazník a našu reakciu admin zmazal s poznámkou, že fórum nie je pre firmy. Tiež súhlasím s tým, že na sťažnosti sú iné stránky kde sa môže vyjadriť i druhá strana.