Daniela34
21.09.09,17:23
Dobry den. S manzelom byvame v rodicovskom dome jeho mami uz 15r. Svokra s nami nebyva cely ten ces. Svokra ma chce odtialto vyhodit a tak dala muzovi na vyber bud sa somnou rozvedie a on ostane byvat doma alebo odydeme odtielto vsetci. Podotykam ze mame 3 deti a najstarsie dcera ma 16 a je v druhom stave.Muz sa rozhodol ze sa somnou rozvedie a ja mam vypadnut,ale deti mam zverene do svojej vychovy, Ako mam postupovat co mam robit som zufala. Prosim o rychlu odpovet podla moznosti na email baculata33@azet.skDakujem
kaco11
26.09.09,14:31
Nemáš nejakú rodinu, ktorá by ti nejak pomohla? V takejto situácii je ťažko pomôcť, pretože ak sa tvoj muž rozhodol s tebou rozviesť len kvoli svojej mame tak to po prvé môžeš zmeniť len ty a na druhej strane si ale myslím, že je to od neho ...... /neviem nájsť slušné slovo/. V podstate čo sa týka toho bývania tak tým, že nehnuteľnosť nie je ani jeho, tak je to troška problém. Svokra Vám tam dovolila bývať ale to je všetko. Píšeš, že sa chce s tebou rozviesť, ale deti sú zverené do tvojej výchovy. Už si podala žiadosť o zverenie do starostlivosti??? Alebo prebehol súd???
Mária27
26.09.09,20:14
Musia vám nájsť náhradné bývanie, nejaký nájom. Výživné na deti a príspevok na výživu rozvedenej manželky (po dobu 5 rokov) vám pomôže prekryť výdavky.
Nezúfaj, bude lepšie. On si vás nezaslúžia. A obanujú.
Daniela34
28.09.09,18:01
Nemáš nejakú rodinu, ktorá by ti nejak pomohla? V takejto situácii je ťažko pomôcť, pretože ak sa tvoj muž rozhodol s tebou rozviesť len kvoli svojej mame tak to po prvé môžeš zmeniť len ty a na druhej strane si ale myslím, že je to od neho ...... /neviem nájsť slušné slovo/. V podstate čo sa týka toho bývania tak tým, že nehnuteľnosť nie je ani jeho, tak je to troška problém. Svokra Vám tam dovolila bývať ale to je všetko. Píšeš, že sa chce s tebou rozviesť, ale deti sú zverené do tvojej výchovy. Už si podala žiadosť o zverenie do starostlivosti??? Alebo prebehol súd???
Deti mam zverene sudnou cestou bo mi neprispieval na ich vyzivu.