atrej99
21.09.09,17:26
Ahojte
ako som spomenul mam predstavu včom by som chcel podnikat,problem je vtom že nemam potrebne investicie.Momentalne som zamestnany a zarabam dobre,no je to len kratkodobe zamestanie.Preto by som rad využil výšku prijmu a požiadal o hypo-úver.
Možno je to na zamyslenie v dnešnej dobe, no rad by som sa dal na wellness služby.
A ako iste všetci viete chceto nemalú invest.!60 000tisic euro
Otázka je dať sa nato?zadlžit sa?ist do rizika?
rendy111
21.09.09,16:41
no vies ako,,kazde jedno podnikanie je velky risk,,,a isty zisk nieje nikde,,lenze ked neskusis,,nebudes mat,,,,
Keby som bol na tvojom mieste ,nezacinal by som s takym dacim,kde by som potreboval az 60 000 euro,,to je na zaciatok podla mna moc,,,
brato
21.09.09,18:28
60000 je aj podla mna dosť radšej niečo rozbehni za menej penazi a ked už budeš vo fachu potom skus wellnes
lubos.tinak
21.09.09,18:38
Dosť odvážny krok. Zmena pravidelného príjmu za úver 60 tis. €. Pokiaľ to nemáš premyslené do posledného detailu s min. 3 variantami, tak by som si to veľmi zvážil.
Možno by som počkal rok - dva, aktuálne nie je dobrá klíma na relaxačné vyžitie.
belo72
22.09.09,07:45
Zadlzit sa nie je problem. Si si isty ze budes mat z coho splacat uver niekolko rokov ? Pocital si aj s nejakou rezervou v pripade ze ti to zo zaciatku nepojde a budes stratovy dajme tomu 6 mesiacov ? Ak ti to nepojde budes mat este kde byvat? :)
BXLmiami
22.09.09,08:28
Tá otázka je všeobecná a ked tak rozmýšľam,do čoho chceš vlastne tie peniaze vraziť?Mieniš za to zariadiť nejaký salon,alebo je to cena prístroja?Budeš robiť len ty alebo aj zamestnanci?V akom veľkom meste?
Robil si už v tejto oblasti? atd,atd...Pokiaľ nie je viac udajov,ťažko niekto kvalifikovane poradí.