deni11
21.09.09,19:11
Zdravím, poradí niekto akým sposobom by bolo vhodné založit internetový bazár? niečo ako aukcie, že by som brala províziu len za sprostredkovanie inzercie v podstate. Neručila by som za tovar.
Ako založit takýto e-shop? Je mi jasné, že treba založit živnosť a platiť odvody, ale ako si vybrať správnu doménu a dalšie veci?
Ďakujem
kepso
21.09.09,19:42
tvoja konkurencia:
ebay,aukro,onetwosold,hyperinzercia,slovenskainzer cia,.... moznost presadit na slovenskom trhu v case krizy? ZIADNA- nedavam tomu uspech
deni11
22.09.09,08:54
Ja si nemyslím, že by to nemalo úspech, koľko nepotrebných vecí majú ľudia doma, tak prečo by nepopozerali bazári? Ja nechcem bežný obchod. A čo by si odporúčal?
padro
22.09.09,09:25
ja ti odporucam pozriet si uz spomenute "ebay,aukro,onetwosold,hyperinzercia,slovenskainzer cia" ...
Dáša_
22.09.09,12:40
pridám mimibazar.sk , mimiaukcie.sk , http://www.bazarik.sk/
peter9998
22.09.09,13:51
sanca uspechu je vzdy - zalezi od pociatocneho vkladu - ak by vela dala na optimalizaciu a reklamu stranok tak podla mna by to malo uspech...ale to suhlasim je tu velmi velka konkurencia...ale vsetko sa da len treba pociatocne financie;)
deni11
25.09.09,05:55
ahoj, za koľko a prečo predávaš bazárik?
Dáša_
25.09.09,06:41
ahoj, za koľko a prečo predávaš bazárik?

ak si sa pýtala mňa, ja nič nepredávam, len som pridala odkazy na ďalšie podobne stránky
ondrejvla
19.03.10,16:27
pridám mimibazar.sk , mimiaukcie.sk , http://www.bazarik.sk/

Tiež som náhodou navštívila stránku mimiaukcie, zaujala ma, najmä to, že tam ponúkajú do aukcií nový tovar. Zúčastnila som sa, objednala som si obliečky, na obrázku krásne nasvietené, nestáli zasa tak málo 25,-€, keď mi dnes prišiel balík, bolo mi do plaču. Namiesto krásnych vzorov vyblednuté handry, no priznám sa, toto by som neobliekla na moje postele. Tak dúfam, že mi ich zoberú aspoň v charite. :mee: Tí, ktorí si toto prečítate, sa vyhýbajte tejto stránke, nie je nový tovar podľa obrázku ako nový, ktorý si vyberiem v kamennom obchode.:cool:
Timka1
19.03.10,16:31
Tiež som náhodou navštívila stránku mimiaukcie, zaujala ma, najmä to, že tam ponúkajú do aukcií nový tovar. Zúčastnila som sa, objednala som si obliečky, na obrázku krásne nasvietené, nestáli zasa tak málo 25,-€, keď mi dnes prišiel balík, bolo mi do plaču. Namiesto krásnych vzorov vyblednuté handry, no priznám sa, toto by som neobliekla na moje postele. Tak dúfam, že mi ich zoberú aspoň v charite. :mee: Tí, ktorí si toto prečítate, sa vyhýbajte tejto stránke, nie je nový tovar podľa obrázku ako nový, ktorý si vyberiem v kamennom obchode.:cool:

Vlasta, škoda, že si neprečítala hodnotenia týchto dotyčných čo predávajú tú posteľnú bielizeň, už som čítala a bolo jasne napísané, že obliečky nestoja ani za prd. Vráť jej naspäť tovar, musí ti vrátiť peniažky v plnej sume aj s poštovným. :)
Poznám to tam a pravdupovediac, nenakupujem na aukciach, tiež som sa popálila.
ondrejvla
19.03.10,16:38
Škoda, ale človek sa musí popáliť, aby zistil, čo je oheň...:rolleyes:
buchač
19.03.10,16:41
Ja si nemyslím, že by to nemalo úspech, koľko nepotrebných vecí majú ľudia doma, tak prečo by nepopozerali bazári? Ja nechcem bežný obchod. A čo by si odporúčal?

....veľa , poniektorí až príliš ....

ale

svojho času sme pobalili nepotrebné šatstvo , obvolali sme rôzne charity a spol. , ej veru , nebolo im nič treba ...myslím si , že to dokonca bolo v tej dobe , keď sa nejaká katastrofa udiala / už si ale nespomínam .../....

Takže celé naše snaženie pekne krásne skončilo v nejakej cigánskej osade , happy boli , nakoľko sme všetko ku kontajneru položili ...:rolleyes:
Timka1
19.03.10,16:41
Škoda, ale človek sa musí popáliť, aby zistil, čo je oheň...:rolleyes:

presne tak, aj ja som sa popálila a dávam si veľký pozor, ak ma niečo zaujme na aukcii, tak sa 100 krát pýtam predávajúcej na tovar, prelúskam jej hodnotenia na MMA aj na MMB a prípadne sa ešte spýtam aj tých čo si od nej niečo kupovali.

ale mala by si ju kontaktovať alebo aspoň napísať do hodnotení ako si pochodila, aby mali aj ostatné záujemkyne prehľad o tovare čo ponúka