stefanbuilder
21.09.09,19:21
Ahojte poradaci,tak mam celkom slusny problem. Takze,pred rokom sa moja kamaratka vratila domov z UK,no v Anglicku zanechala jeden problem a to zmluvu s mobilnym operatorom za mobil,ktory mala splacat v mesacnych splatkach priblizne po 35 libier v com bolo uz aj predplatenych asi 600 minut,zostalo jej 9 splatok. Lenze ona odisla na SK a prestala platit,teraz po roku aj troch mesiacoch je oznamil znami,ze ju hladal exekutor v Londyne,poslal jej sms ten znami a ona rozmysla co ma robit,ci ma zaplatit zvysok,alebo sa na to vykaslat ,ked aj tak uz neplanuje sa vratit pracovat do UK. Myslite,ze anglicky operator bude vymahat dlh aj na Slovensku? Ak mate s tym skusenosti,poradte mi prosim Vas,slubil som jej pomoc,s poradou som zatial mal vzdy dobre skusenosti.Dakujem.
icefiresr
21.09.09,19:07
raz som kupoval pre svoje potreby iPhone z UK a dotycny tiez takto rozviazal viazanost svojim odchodom na SR

bol tu uz vyse tristvrte roka a nikto nanho ziadnu exekuciu neposlal - takze to zasa az tak zle na tvoju priatelku nevidim, samozrejme moze sa jednat o rozdielne sumy, ako aj operatora

osobne si ale myslim, ze to operator necha tak, ked zisti, ze nie je zastihnutelna v bydlisku a krajine
stefanbuilder
22.09.09,19:46
dakujem za optimizmus,dufam,ze mas pravdu
Jara
23.09.09,06:57
Udivuje ma, tvoj prístup. Nedokázala by som sa takto zachovať. Budeš žiť s pocitom klamára, alebo zlodeja? Nechal si tam skutočne krásnu vizitku o Slovákoch, 35 libier a 9 splátok, to je slušných 315 libier a nehovoriac a poplatkoch či penáloch, ktoré tam ešte sú... Nehnevaj sa, ale keď si vedel, že ideš na Slovensko, tak si si to mal dať do poriadku... Máš kľudné spanie? Prepáč, ale nedalo mi neozvať sa, pretože mám pocit, že to čo ti poradil icefiresr, nepatrí na Poradu. Prečítaj si etiketu...