zuba
18.08.05,14:38
Zdravím poraďákov!

Prosím súrne o radu! Mám klienta, ktorý neposkytuje svojim zamestnancom stravné lístky, ale zabezpečuje im obedy, ktoré sú v hodnote 69,02 Sk za jeden obed. Viem, že zamestnávateľ má povinnosť uhrádzať 55 % z ceny stravného a zamestnanec 45 %.
Moja otázka je: mám tých 45 % z ceny obeda rátať zo sumy s DPH, t.j. 69,02 alebo bez DPH, čo je 58 Sk?

Ďakujem za rady

Zuzana
Sefcikova
18.08.05,12:41
môj názor je, že rátaš zo sumy bez DPH
Jana Acsová
18.08.05,12:43
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/poskytovanie_informacii/zovseobecnene_informacie/data/04_par22.doc

Na základe informácie DRSR uplatníš odpočítanie dane na vstupe, od ceny jedla bez DPH odpočítaš 55 % (náklady zamestnávateľa), príspevok zo sociálneho fondu a tak dostaneš základ dane pre zamestnanca. Viac v pripnutom linku.
Tweety
18.08.05,12:44
Zdravím poraďákov!

Prosím súrne o radu! Mám klienta, ktorý neposkytuje svojim zamestnancom stravné lístky, ale zabezpečuje im obedy, ktoré sú v hodnote 69,02 Sk za jeden obed. Viem, že zamestnávateľ má povinnosť uhrádzať 55 % z ceny stravného a zamestnanec 45 %.
Moja otázka je: mám tých 45 % z ceny obeda rátať zo sumy s DPH, t.j. 69,02 alebo bez DPH, čo je 58 Sk?

Ďakujem za rady

Zuzanaaj 55% je z ceny bez DPH, tak aj 45% je z ceny bez DPH, ak ste platcami DPH
Jana Acsová
18.08.05,13:06
aj 55% je z ceny bez DPH, tak aj 45% je z ceny bez DPH, ak ste platcami DPHToto vôbec nie je také jednoznačné, ako sa zdá (v odbornej diskusii určite).
V každom prípade však môžeme postupovať podľa usmernenia DRSR a ten potvrdzuje naznačený výpočet, t.j. výpočet základu dane z ceny jedla bez DPH.
Tweety
18.08.05,13:09
nerozumiem, v čom je to nejednoznačné!?
Jana Acsová
18.08.05,13:11
Moja otázka je: mám tých 45 % z ceny obeda rátať zo sumy s DPH, t.j. 69,02 alebo bez DPH, čo je 58 Sk?
V tomto .http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Tweety
18.08.05,13:16
asi si stojím na vedení ale nechápem
Jana Acsová
18.08.05,13:22
Nestojíš ... to len ja som taký vrták a špekulant, že som prišla na to, že DRSR podľa môjho názoru rieši usmernením niečo, čo by malo byť riešené zmenou zákona. Už som to na Porade publikovala, ale enormný záujem to nevyvolalo a ani nemá prečo.

Postup dańovníkov v zmysle verejne prezentovaného názoru finančného úradu je akceptovaný pri kontrolách. Takže netreba sa viac zaťažovať.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif Ale v odbornej literatúre sa môžeš stretnúť s dvoma pohľadmi na výpočet základu dane a podľa môjho názoru je správny iba jeden ... a nie je to ten verejne prezentovaný.
Tweety
18.08.05,13:33
No, musím priznať, že mi odľahlo, ale ako mi raz povedala jedna metodička DU, niekedy veľa čitania ich usmernení a predpisov škodí, tak neviem, neviem
Jana Acsová
18.08.05,13:38
V tomto prípade, je verejne prezentované stanovisko v prospech zamestnanca a zjednodušuje aj postup pre daňový subjekt, takže toto sa náhodou čítať oplatí ... aj keď...http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
Naile
18.08.05,14:11
Daňový výdavok zamestnávateľa je 55 % z ceny jedla...
Ak zamestnávateľ je platiteľom DPH, ratá z ceny bez DPH.
Ak zamestnávateľ nie je platiteľom DPH, tak musí ratať z ceny vrátane DPH, t.j. DPH je súčasťou ceny. Výplyva to z mechanizmu uplatnenia DPH.
Príklad - dodávateľ jedla je platiteľ DPH, avšak zamestnávateľ nie je platiteľ DPH:
Cena jedla je 70 Sk
DPH z toho 13,30.
Pre zamestnávateľa, ktorý nie je platiteľom DPH, cena jedla je 83,30.
55 % z 83,30 = 45,80.
Zamestnávateľ príspeje najviac 44 Sk v zmysle ZP.
Zamestnávateľ v tomto prípade ani neúčtuje DPH, ani neodvádza DPH.
zuba
19.08.05,12:43
Ďakujem za rady. Až teraz som sa dostala k netu. Takže, aby som sa utvrdila, ak vychádzam zo stránky drsr.sk, tak som mala postupovať takto?
cena jedla bez DPH............................................... ...............58.- Sk
55 % z nákladov spojených s pasytnutím jedla..........................31,90 Sk
Základ dane bez DPH............................................... .............26,10 Sk
DPH 19%............................................... ............................ 6,-Sk
Zamestnanec k úhrade........................................... ...............32,- Sk
Je to tak správne? Alebo zamestnanec má k úhade len 45 % z ceny jedla, t.j. 26,-?
Vďaka
liba2
19.08.05,12:47
...a príspevok zo soc. fondu nemáte?... ten tam chýba.
zuba
19.08.05,13:31
Nie, ten ten nemajú.
Naile
19.08.05,13:38
To Zuba:
Ak tvoj klient (zamestnávateľ) je platiteľom DPH, tak výpočet je správny.
Zamestnanec má k úhrade 32,10 Sk za jedlo.
Na vstupe zaučtuješ DPH 11 Sk, na výstupe 6 Sk.
Ak tvoj klient nie je platiteľom DPH, tak výpočet nie je správny.
Zo zákona o sociálnom fonde pre zamestnávateľa, kde nie sú odbory, vyplýva povinnosť jednak tvoriť SF, jednák poskytovať zo SF príspevok na stravovanie.
zuba
19.08.05,13:49
Áno, je platiteľom DPH. Takže môj výpočet je správny. Ďakujem.
Teraz však nástáva ďalší problém. Túto firmu som prebrala už po zaúčtovaní mesiaca, kde išla na úhradu zamestnancovi len suma z ceny jedla bez DPH, čo bolo 58,- Sk, t.j. 26,10 Sk. Moja ďalšia otázka potom znie: "Ako mám vzniknutý rozdiel vysporiadať v nasledujúcom mesiaci?"
Ďakujem
Jana Acsová
19.08.05,14:13
Nebola odvedená DPH na výstupe?
zuba
19.08.05,14:31
Asi bola, to ja neviem, účtovné veci má na starosť kolegyňa, mňa sa týkajú iba mzdy, odvody,.... Ja by som však rada vedela, ako to vysporiadať v mzdách? Mám rozdiel dodatočne dať na úhradu zamestnancom v ďalšom mesiaci alebo ako mám postupovať? Prosím, "poraďte"!
Jana Acsová
19.08.05,14:36
A aký máš rozdiel. Vyčísli ho? Z čoho pozostáva. Na SL by mala byť kalkulácia. Takto vo všeobecnosti sa nedá odpovedať.
stdr
19.08.05,14:43
Ďakujem za rady. Až teraz som sa dostala k netu. Takže, aby som sa utvrdila, ak vychádzam zo stránky drsr.sk, tak som mala postupovať takto?
cena jedla bez DPH............................................... ...............58.- Sk
55 % z nákladov spojených s pasytnutím jedla..........................31,90 Sk
Základ dane bez DPH............................................... .............26,10 Sk
DPH 19%............................................... ............................ 6,-Sk
Zamestnanec k úhrade........................................... ...............32,- Sk
Je to tak správne? Alebo zamestnanec má k úhade len 45 % z ceny jedla, t.j. 26,-?
Vďaka
DPH z 26,10 Sk je 5,- Sk, ak sa nemylim.
zuba
19.08.05,15:01
Takže, za júl/2005 bolo zamestnancom dané na úhradu spolu 1323,- Sk (49 x 27,-, z ceny jedla bez DPH, ktoré bolo 58,- Sk). Ak vychádzam z výpočtu uverejneného na stránkach drsr.sk a zamestnávateľ je platcom DPH, potom malo byť zamestnancom dané na úhradu 1568,- Sk (49 x 32,- Sk, kde bola zamestnacom prirátaná aj DPH, čo bolo 5,- Sk). Rozdiel je potom 245,- Sk. A čo s ním?
Vďaka za opravu, už som z toho pomotaná
stdr
19.08.05,15:11
Takže, za júl/2005 bolo zamestnancom dané na úhradu spolu 1323,- Sk (49 x 27,-, z ceny jedla bez DPH, ktoré bolo 58,- Sk). Ak vychádzam z výpočtu uverejneného na stránkach drsr.sk a zamestnávateľ je platcom DPH, potom malo byť zamestnancom dané na úhradu 1568,- Sk (49 x 32,- Sk, kde bola zamestnacom prirátaná aj DPH, čo bolo 5,- Sk). Rozdiel je potom 245,- Sk. A čo s ním?
Vďaka za opravu, už som z toho pomotaná

ak je DPH 5,- Sk, tak potom cena stravneho listka s DPH je 31,- Sk - to len k vypoctu :)
zuba
19.08.05,15:23
To je jedno, čísla sú nepodstatné. Ja len prosím potrebujem vedieť, čo s tým rozdielom. Sorry, ale už sa ponáhľam.
liba2
20.08.05,06:51
To je jedno, čísla sú nepodstatné. Ja len prosím potrebujem vedieť, čo s tým rozdielom. Sorry, ale už sa ponáhľam.http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gifMusím sa vrátiť k výpočtu, lebo správny výpočet je takto:
cena jedla bez DPH............................................... ...............58,00 Sk
55 % príspevok zamestnávateľa z nákladov .............................31,90 Sk
Základ dane bez DPH............................................... ............26,10 Sk
DPH 19%............................................... ............................ 5,00 Sk
Zamestnanec zaplatí .................................................. ........31,10 Sk.

Pri každom zamestnancovi vypočítať jeho sumu na úhradu
(počet x cena 31,10 Sk); až výslednú sumu zaokrúhliť
na 0,50 Sk - ak by platil v hotovosti do pokladne, alebo
na celé Sk - ak to bude zrážka zo mzdy, čo je asi tvoj prípad.
Zaokrúhľovaním možno vznikne rozdiel 1-2 Sk za všetky stravné lístky spolu, ktorý sa zaúčtuje na 548 al. 648 podľa jeho charakteru.
Od vypočítanej sumy odrátať to čo už bol zrazené a rozdiel zraziť v najbližšej výplate.


Asi bola, to ja neviem, účtovné veci má na starosť kolegyňa, mňa sa týkajú iba mzdy, odvody,.... http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gifOdporúčam spolupracovať s účtovníčkou, veď ona to bude účtovať a mala by zodpovedať za správnosť výpočtu DPH a jej vykázania v daň. priznaní DPH.
KEJKA
20.08.05,19:28
To je jedno, čísla sú nepodstatné. Ja len prosím potrebujem vedieť, čo s tým rozdielom. Sorry, ale už sa ponáhľam.ak dodatočne vznikne rozdiel, lebo napr. výpočet sa ukáže ako nesprávny, tak ten rozdiel zvykneme zúčtovať ako čerpanie SF. V konkrétnych prípadoch podľa okolností navrhujem upraviť internú smernicu o SF.
zuba
22.08.05,06:54
Ďakujem, Lida. Veľmi si mi pomohla.