ksandor
22.09.09,18:59
Dobrý večer
Mám taký problém,žezo zdravotných dovodov nemožem vykonávat svoju prácu,a zamestnávateľ mi nevie poskytnúť adekvátnu prácu k mojmu zdraviu.
Chcem sa informovať o tom,ci mám nárok na odstupné,keď mi neposkytnú novú prácu
Vopred ďakujem
mzdarka renca
22.09.09,17:21
Dobrý večer
Mám taký problém,žezo zdravotných dovodov nemožem vykonávat svoju prácu,a zamestnávateľ mi nevie poskytnúť adekvátnu prácu k mojmu zdraviu.
Chcem sa informovať o tom,ci mám nárok na odstupné,keď mi neposkytnú novú prácu
Vopred ďakujem
áno máš, pokiaľ s tebou rozviaže zamestnávateľ PP v zmysle § 63 odst.1 písm. c)

§ 63
Výpoveď daná zamestnávateľom


(1) Zamestnávateľ môže dať zamestnancovi výpoveď iba z dôvodov, ak

c) zamestnanec vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo stratil spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu, alebo ak ju nesmie vykonávať pre chorobu z povolania alebo pre ohrozenie touto chorobou, alebo ak na pracovisku dosiahol najvyššiu prípustnú expozíciu určenú rozhodnutím príslušného orgánu verejného zdravotníctva,

§ 76
Odstupné a odchodné


(1) Zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí pracovný pomer výpoveďou z dôvodov uvedených v § 63 ods. 1 písm. a) alebo b) alebo z dôvodu, že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu alebo dohodou z tých istých dôvodov, patrí pri skončení pracovného pomeru odstupné v sume najmenej dvojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku. Ak pracovný pomer zamestnanca trval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, patrí mu odstupné v sume najmenej trojnásobku jeho priemerného mesačného zárobku.



Aj ty môžeš ukončiť PP a to okamžite v zmysle § 69 odst. 1 písm. a) a vtedy máš nárok na náhradu mzdy vo výške 2 priemerných mesačných zárobkov.

§ 69

(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.

(2) Mladistvý zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer aj vtedy, ak nemôže vykonávať prácu bez ohrozenia svojej morálky.

(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.

(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.
Tweety
22.09.09,17:23
Dobrý večer
Mám taký problém,žezo zdravotných dovodov nemožem vykonávat svoju prácu,a zamestnávateľ mi nevie poskytnúť adekvátnu prácu k mojmu zdraviu.
Chcem sa informovať o tom,ci mám nárok na odstupné,keď mi neposkytnú novú prácu
Vopred ďakujem
§ 69 ZP

(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.

(2) Mladistvý zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer aj vtedy, ak nemôže vykonávať prácu bez ohrozenia svojej morálky.

(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.

(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.
ksandor
25.09.09,10:34
Dobrý deň,potrebovala by som poradiť,aky paragraf mam zadat pri písaní žiadosti o preradenie na inu pozíciu zo zdravotných dovodov a ked mi ju neposkytnu podla ktorého paragrafu mam narok na odstupne ked si dam výpoved sama
VERONIKA6
25.09.09,10:36
Dobrý deň,potrebovala by som poradiť,aky paragraf mam zadat pri písaní žiadosti o preradenie na inu pozíciu zo zdravotných dovodov a ked mi ju neposkytnu podla ktorého paragrafu mam narok na odstupne ked si dam výpoved sama
Pozri príspevok 2 a 3.
ksandor
27.09.09,19:27
dobry vecer chcela by som sa spytat ci musim ukoncit pnku ak podavam ziadost s odporucanim od odborneho lekara ze nemozem vykonavat svoju pracu .
vopred dakujem
mzdarka renca
27.09.09,19:39
dobry vecer chcela by som sa spytat ci musim ukoncit pnku ak podavam ziadost s odporucanim od odborneho lekara ze nemozem vykonavat svoju pracu .
vopred dakujem
nie, nemusíš ukončiť PN-ku na to, aby ti lekár vystavil potvrdenie, aj keď prac. pomer ti skončí najskôr po ukončení PN-ky.
ksandor
07.10.09,12:10
Dobrý deň,chcela by som Vás poprosit o radu pri napísaní žiadosti o preradenie na inú pozíciu zo zdravotných dôvodov.
vopred ďakujem