rolo2
22.09.09,18:45
Prajem príjemný deň!
Chcem Vás poprosiť o radu. Objednal som si nejaký tovar prostredníctvom internetu z obchodu, ktorý sídli v ČR. V objednávacom formulári som označil ako spôsob úhrady dobierku. Po odoslaní objednávky však bolo na faktúre uvedené, že tovar bude expedovaný až po pripísaní platby na účet predávajúceho a splatnosť tejto faktúry je 7 dní. Preto som písal email predajcovi ale odpovede som sa nedočkal. Šiel som teda na stránku doručovateľskej služby, ktorá bola uvedená na stránke predajcu. Táto služba však mala uvedené, že na dobierku doručujú len na území ČR, preto som si myslel, že možnosť dobierky tovaru bola uvedená len omylom. Po niekoľkých dňoch som teda faktúru vyplatil a na druhý deň sa mi ozval prepravca, že má pre mňa dobierku. Nakoľko som tovar potreboval tak som dobierku vyplatil a dovolal som sa predajcovi, kde mi operátorka sľúbila, že ihneď ako im príde moja platba, táto mi bude vrátená. Keď peniaze nechodili asi po dvoch týždňoch som volal znovu. A znova len sľuby. Poraďte mi prosím, ako postupovať.
Ďakujem!