Mia3683
23.09.09,14:14
Ahoj, prosím poradiť. Ide o zamestnanca, ktorý počas pracovnej doby mal nameraný alkohol v krvi. Prepustiť ho nechceme, ale nejako "potrestať" áno. Zamestnanec má minutú dovolenku a nemá žiadne odmeny či prémie, ktoré by sme mu mohli z dôvodu porušenia pracovnej disciplíny strhnúť. Je možné, mu nejako siahnúť na plat? Ďakujem
Jara
23.09.09,12:18
Ak nemá minimálnu mzdu, tak na základe vzájomnej dohody.
willma
23.09.09,15:51
ja by som navrhovala výstrahu, na mzdu mu siahnuť nemôžete, jedine na pohyblivú zložku. Alebo keď je dobrý a bolo to len ojedinelé zakopnutie, pokuste sa to zmazať a začať odznovu.
rodina1
30.09.09,08:11
Dobrý deň. K tejto téme by som sa chcela spýtať nasledovné:
Máme externého technika BOZP, tiež vypracovanú internú smernicu o požívaní alkoholu na pracovisku. Ak pri kontrole zamestnancov na alkohol zistí BOZP požitie alkoholu u zamestnanca a spíše o tom zápisnicu, ide o zvažné porušenie pracovnej disciplíny (tiež definované v internej smernici). Podľa ZP § 68 môže na základe uvedeného zamestnávateľ okamžite skončiť s uvedeným zamestnancom pracovný pomer v lehote dvoch mesiacov odo dňa, keď sa o uvedenom dôvode dozvedel. Mám to teda tak chápať, že ak napr. dnes zamestnanec "nafúka" zamestnávateľ môže s ním okamžite skončiť pracovný pomer napr. dňom 2. 10. 2009? Pri okamžitom skončení pracovného pomeru podľa uvedeného § nie je výpovedná doba dva mesiace. Chápem to správne? Ďakujem.
drobeceva
30.09.09,08:15
Dobrý deň. K tejto téme by som sa chcela spýtať nasledovné:
Máme externého technika BOZP, tiež vypracovanú internú smernicu o požívaní alkoholu na pracovisku. Ak pri kontrole zamestnancov na alkohol zistí BOZP požitie alkoholu u zamestnanca a spíše o tom zápisnicu, ide o zvažné porušenie pracovnej disciplíny (tiež definované v internej smernici). Podľa ZP § 68 môže na základe uvedeného zamestnávateľ okamžite skončiť s uvedeným zamestnancom pracovný pomer v lehote dvoch mesiacov odo dňa, keď sa o uvedenom dôvode dozvedel. Mám to teda tak chápať, že ak napr. dnes zamestnanec "nafúka" zamestnávateľ môže s ním okamžite skončiť pracovný pomer napr. dňom 2. 10. 2009? Pri okamžitom skončení pracovného pomeru podľa uvedeného § nie je výpovedná doba dva mesiace. Chápem to správne? Ďakujem.
Ak to máte tak ošetrené, je možné okamžite ukončiť PP. Treba to však prejednať s odbormi, resp. zástupcom zamestnancov. PP končí dňom prevzatia písomnosti.
peter66
24.11.09,21:22
Mám nasledovný problém: zamestnanec zjavne pod vplyvom alkoholu sa odmietol podrobiť dychovej skúške. Podľa zákona je zamestnávateľ povinný kontrolovať požívanie alkoholu na pracovisku a zamestnanec je povinný podrobiť sa skúške. Nikde som však nenašiel, čo v hore uvedenom prípade. Poraďte , prosím.

Druhý problém: zamestnanec hrubo porušil prac. disciplínu, čo som povinný ako zamestnávateľ mu to ísomne oznámiť do dvoch mesiacov. Problém je v tom, že sa hodil na maródku, a pošta adresovaná na adresu uvedenú v prac. zmluve /podľa OP/ sa vracia ako adresát neznámy.

Ď. za odpovede