Martin_Timko
23.09.09,17:42
Dobrý podvečer všetkým. Poprosil by som o radu: Mám notebook, nainštalovaný Windows Vista Home Premium, spájam mobilné zariadenie Samsung Omnia prostredníctvom USB portu. Po pripojení mi vyhodí okno s upozornením že zariadenie Windows mobile remote adapter može dosiahnuť vyššiu rýchlosť, ak bude pripojené do vysokorýchlostného portu (neviem zatiaľ pridať obrázok, tak som sa pokúsil opísať to čo najpresnejšie). V notebooku mám tri USB porty, v každom jednom vyhodí toto okno s rovnakým upozornením. Správca zariadení nezaznamenáva žiadnu chybu. Ďakujem vopred.
kero64
23.09.09,16:37
Skús si zistiť, aké USB máš. Vysokorýchlostné by mali byť USB 2.
dafo432
26.09.09,09:39
Presne tak .....
Pravdepodobne mas starší PC s pripojením USB1.1 . Pričom vysokorýchlostné sa považuje USB 2.0 (najaktuálnejšie je už aj USB 3.0) .... kedže máš notebook tak to bude večí problem ..... na štandartne desktopové dosky sa dajú dokúpiť aj PCI karty ktoré ti rozšíria na USB 2.0 .... niekedy som to tak mal
Martin_Timko
26.09.09,11:10
Neviem, čo myslíš pod pojmom "starší", je kupovaný približne pred polrokom, môj stolový PC kupovaný pre troma rokmi už má implementovanú technológiu USB 2.
domenico.office
26.09.09,11:27
Ešte neznamená, ak máš USB dvojky, že pracujú tak, ako majú. Neviem, aký máš notebook, akú značku, pozri sa na stránkach výrobcu na podporu ovládačov, biosu, možno nejakého firmware....