Jozef
20.07.04,09:25
Zdravim
pri leasingu auta s kategoriou N1 mam narok na odpocet DPH?
Nezmenilo sa nic v tomto roku ohladne naroku na odpocet? Plati to co aj v roku 2003?

A co sa tyka lizovanie pocitacov a inych zariadeni - je narok na odpocet?

Jozef
Luckasari
20.07.04,10:00
narok na odpocitanie nevznika pre osobne auto kategorie M1 - §49 ods.6 pis.a)
N1 by teda mala byt odpocitatelna, PC a ine zariadenia nemaju obmedzenie, takze je narok na odpocitanie DPH
marianna
20.07.04,10:03
čo sa týka lízingu os. automobilov, zmenilo sa toho dosť v tomto roku. Túto tému dnes už začala ANNA. Skúste si prezrieť predošlé témy. Čo sa týka počítačov, tam sa nezmenilo nič, takže nárok na odpočet DPH pri lízingu počítačov máte. Samozrejme je potrebné mať od líz. spoločnosti faktúru, s vyčíslenou dPH.
Jozef
20.07.04,10:36
Dakujem vam za odpovede.