azorek22
23.09.09,20:21
Zdravim, neviete nejake vysoke skoly, ktore maju detasovane pracoviska v Ziline (nie Zilinská univerzita)?
arizona
23.09.09,18:49
buchač
24.09.09,07:00
Zdravim, neviete nejake vysoke skoly, ktore maju detasovane pracoviska v Ziline (nie Zilinská univerzita)?


Si študent? Hľadáš dôležité informácie, na akú vysokú školu si podať prihlášku? Potom je tento portál pre teba tým správnym.

Žilina (1)
Banská Bystrica (2)
Bratislava (11)
Dubnica nad Váhom (1)
Košice (4)
Komárno (1)
Liptovský Mikuláš (1)
Nitra (2)
Prešov (2)
Ružomberok (1)
Skalica (1)
Sládkovičovo (1)
Trenčín (2)
Trnava (2)
Zvolen (1)
Vyhľadávanie


http://www.portalvs.sk/
magno
26.02.11,13:40
Ahojte,supnem sa do tejto temy.......... nemam vysoku skolu,takze ani sajn . Dcera ide podavat prihlasku na VŠ a mame doma mensiu dilemu.Musi najprv skoncit bakalara a znovu robit skusky na magistra,alebo sa to da tahat v kuse ?
tj. bakalarske -prvy stupen
alebo spojene - prvy a druhy stupen v jednom celku. Takto je to na prihlaske.
karol.za
26.02.11,13:46
vysokoškolské vzdelanie má dva stupne
1. stupeň ukončený ako bakalár
2.stupeň ukončený ako magister,alebo ing.
po skončení prvého stupňa zasa prihláška na štúdium

karol
:):):):):)
magno
26.02.11,13:54
vysokoškolské vzdelanie má dva stupne
1. stupeň ukončený ako bakalár
2.stupeň ukončený ako magister,alebo ing.
po skončení prvého stupňa zasa prihláška na štúdium

karol
:):):):):)
............ len na prihlaske mam moznost spojeny prvy aj druhy stupen v jednom celku.
karol.za
26.02.11,14:05
čo som sa ja stretol tak na ŽU,pri promociach bakalárov vždy hovoria o prihláške na druhy stupeň štúdia
takže ???
ale ak je to spojené
ono to je o € ,zápisné na druhy stupeň študia tiež niečo stojí
:):):):):)
magno
26.02.11,14:10
OKi.......dakujem :) prajem pekny dnik
ACCNT
26.02.11,17:20
treba si kuknut na stranke skoly-popis toho studijneho programu.

mam ale zato(nemam to overene, ale som o tom presvedceny), ze po novom je studium rozdelene na 3 stupne-teda prvy stupen(bakalar), druhy stupen(mgr/ing), treti stupen(doktorandske). kedysi bol prvy a druhy stupen spojeny.

edit: a ako bolo spomenute-najprv treba vystudovat bc stupen a potom podat dalsiu prihlasku na druhy stupen studia.
magno
26.02.11,18:36
............dakujem pekne - uz som kukla :D
andyd17
29.03.11,08:08
Dobrý den!
Mala by som jednu otázku. Teraz vyplnam prihlásku na VS - druhy stupen. Teraz som tretiačka, este nedokoncila 1.stupen. A čo treba písať do prihlásky ako absolvované bakalárske studium na VS - treba tam napísať teraz čo absolvujem bakalarske studium i ked este nemam dokoncene - a vtedy co pisat do "skoncenie studia" riadku? ..a potom na druhej strane dalsie studia> nič? ked nemam nic ine okrem bs,čo teraz este studujem..
Vopred velmi pekne dakujem za vsetky odpovede!
Pekny den!
viktorviktor
30.03.11,14:16
píš ako by si mala ukončené bakalárske