andressi
24.09.09,10:48
Caute poradaci,

Som tu novy tak ospravedlnte pripadne chyby/nedostatky. Chcel by som Vas poprosit o radu.
Poradte nejaku stranku, katalog alebo iny dobry zdroj, kde by som mohol najst co najviac firiem obchodujucich s Polskom a Madarskom, import/export vyhradny zastupcovia polskych produktov u nas alebo slovenskych produktov v polsku, dodavatelia, subdodavatelia....
Potreboval by som tieto informacie pre prieskum, ktory suvisi s mojim studiom.

Za akukolvek radu vsetkym vopred dakujem.

-R
andressi
24.09.09,11:53
bez reakcie ? :confused:
j.sch
24.09.09,12:41
Pracujem v obore . Čo by si potreboval ???
andressi
24.09.09,17:06
ahoj,

velmi by mi pomohol zoznam aspon 50 - 100 firiem zaoberajucich sa vyhradne alebo z vacsej casti obchodom z polskom alebo s madarskom.
Pracujem na projekte ktoreho jednou fazou je aj prieskum trhu v ramci medzinarodneho obchodu V4
andressi
28.09.09,11:42
No tak nikto nic ??? ... ziadny napad ?:mee:
pijar
19.10.09,15:14
bez reakcie ? :confused:
prepác,že reagujem a mozno nevhod a nespravne...uvadzas,ze spolupracujes s polskymi a madarskymi firmami,ja tiez hladam spoluprácu.Som vlastníkom obejktu cca 400m2 na 2000m2 pozemku cca 90km od BA/ trojuholnik Myjava-Nove mesto n/Vahom a Stara Tura/elektrina,voda,plyn na hranici pozemku a chcel by som ho vyuzit bud ako sklad,predajnu,ale ako priestor na malu vyrobu...mozno by stalo za to spolupracovat so zahranicnou firmou...ak mozes,budem rad nejakym adresám.dakujem. J.P.