Štefka
24.09.09,13:34
Dobrý deň,

prosím poraďákov o Váš názor. Ja si myslím, že mám pravdu, ale nemôžem o tom predvedčiť svojho nadriadeného.

Končíme so zamestnancom okamžite pracovný pomer za porušenie pracovnej disiciplíny (absencia). Môj nadriaddený mu chce dať strhnúť jeden priemerný mesačný plat v zmysle § 62 ZP. Ja tvrdím, že na to nemá nárok, nakoľko dotyčnému neplynie žiadna výpovedná lehota. Kto má podľa Vás pravdu.

Ďakujem.
drobeceva
24.09.09,11:37
Dobrý deň,

prosím poraďákov o Váš názor. Ja si myslím, že mám pravdu, ale nemôžem o tom predvedčiť svojho nadriadeného.

Končíme so zamestnancom okamžite pracovný pomer za porušenie pracovnej disiciplíny (absencia). Môj nadriaddený mu chce dať strhnúť jeden priemerný mesačný plat v zmysle § 62 ZP. Ja tvrdím, že na to nemá nárok, nakoľko dotyčnému neplynie žiadna výpovedná lehota. Kto má podľa Vás pravdu.

Ďakujem.
Máš pravdu, v zmysle par. 62 môže siahnuť na plat za nedodržanie povednej doby a to len vtedy, pokiaľ je to dohodnuté písomne. Takže sa uvedený prípad sa nevzťahuje/
Za absenciu nie je možné siahnuť na plat. Dá sa jedine krátením osob.ohodnotenia, resp. krátením prémii.
Chobot
24.09.09,11:38
Dobrý deň,

prosím poraďákov o Váš názor. Ja si myslím, že mám pravdu, ale nemôžem o tom predvedčiť svojho nadriadeného.

Končíme so zamestnancom okamžite pracovný pomer za porušenie pracovnej disiciplíny (absencia). Môj nadriaddený mu chce dať strhnúť jeden priemerný mesačný plat v zmysle § 62 ZP. Ja tvrdím, že na to nemá nárok, nakoľko dotyčnému neplynie žiadna výpovedná lehota. Kto má podľa Vás pravdu.

Ďakujem.

Myslíš asi tento odstavec:
(3) Ak zamestnanec nezotrvá počas plynutia výpovednej doby u zamestnávateľa, zamestnávateľ má právo na peňažnú náhradu v sume priemerného zárobku tohto zamestnanca za jeden mesiac, ak sa na tejto peňažnej náhrade dohodli v pracovnej zmluve; dohoda o peňažnej náhrade musí byť písomná, inak je neplatná.

Tak to si nadriadený zle vysvetľuje. Na váš prípad sa to nedá aplikovať.

Chceš k tomu bližšie vysvetlenie?
Tweety
24.09.09,11:40
Dobrý deň,

prosím poraďákov o Váš názor. Ja si myslím, že mám pravdu, ale nemôžem o tom predvedčiť svojho nadriadeného.

Končíme so zamestnancom okamžite pracovný pomer za porušenie pracovnej disiciplíny (absencia). Môj nadriaddený mu chce dať strhnúť jeden priemerný mesačný plat v zmysle § 62 ZP. Ja tvrdím, že na to nemá nárok, nakoľko dotyčnému neplynie žiadna výpovedná lehota. Kto má podľa Vás pravdu.

Ďakujem.
Šéf nemá na krátenie právny nárok, v tomto prípade neide o výpoveď a o porušenie podmienok(SD)ale o okamžité skončenie PP.
Štefka
24.09.09,12:28
Ďakujem všetkým