Aankaa
24.09.09,15:56
Počula som dnes reklamu v rádiu, tak som si to našla,
a ....... :confused:... žeby sa konečne Slovač zobudila?
j.sch
24.09.09,14:15
Počula som dnes reklamu v rádiu, tak som si to našla,
a ....... :confused:... žeby sa konečne Slovač zobudila?

Ale až teraz .... lebo volby idú.... mimochodom býval som s Palackom vo vchode.... Modrá sa vracia
m.hladka
24.09.09,15:24
Ktorú Slovač myslíš?
padro
24.09.09,15:39
myslim ze taka temu tu nema co robit, ... inak kradnu vsetci od zltych cez cervenych az po modrych..
misoft
24.09.09,15:44
žeby sa konečne Slovač zobudila?

Slovač sa zatiaľ nezobudila, to len niekoľko politikov začalo viac kričať, aby tú Slovač zobudili. Ale kedy ju zobudia, to je vo hviezdach!
arizona
24.09.09,15:49
Kvoli tejto do zbláznenia sa opakujúcej reklame som dnes vypla rádio...

A na Porade na to natrafím znovu...:mee::mee::mee:
Aankaa
24.09.09,18:13
Slovač sa zatiaľ nezobudila, to len niekoľko politikov začalo viac kričať, aby tú Slovač zobudili. Ale kedy ju zobudia, to je vo hviezdach!

Niekto začať musí. A že politici? Nech! Možno vánok prejde do vetra......
Watson
24.09.09,18:32
Zlodej kričí - chyťte zlodeja! :D:D:D
j.sch
25.09.09,00:28
Slovač sa zatiaľ nezobudila, to len niekoľko politikov začalo viac kričať, aby tú Slovač zobudili. Ale kedy ju zobudia, to je vo hviezdach!
Tý Slováci kričia čo teraz sú pri koryte ....

Vid SNS kričali a hadali sa ked pri koryte nemboli a teraz nemajú čas kričať , musia brať kým sa dá ..........
j.sch
25.09.09,00:30
Kvoli tejto do zbláznenia sa opakujúcej reklame som dnes vypla rádio...

A na Porade na to natrafím znovu...:mee::mee::mee:
Čo maslíš ktorá fin skupina to financuje ??? že by tá čo stojí za rádiom ????

Alebo ta čo stojí za tou čo stojí za tou čo stojí za radiom ??????
j.sch
25.09.09,00:31
Zlodej kričí - chyťte zlodeja! :D:D:D
Prepáč máš to pomýlené !!!!!

Oni kričia nechajte kradnúť radšej nás , nám stačí aj menej
j.sch
25.09.09,00:32
Kvoli tejto do zbláznenia sa opakujúcej reklame som dnes vypla rádio...

A na Porade na to natrafím znovu...:mee::mee::mee:
Aspoň vidíš že aj tu sa žije bežným životom
j.sch
25.09.09,00:32
Ktorú Slovač myslíš?
Mna určite nie , ja som maďar


Ale kričím tiež
Kazu
25.09.09,06:10
Mna určite nie , ja som maďar


Ale kričím tiež

100 bodov :D:D:D

A o čo sa jednáááá? No veď nebuďte takí..... povedzte, nech neumriem sprostá :D Šak ja nemám rááádyjo :mee::---
misomiso
30.09.09,18:52
Teraz uplne odhliadnuc od politiky - tie cisla co tam naskakuju su hrozive. Mam dojem, ze to nedopadne dobre a to vobec nehovorim iba o nasom slovenskom dlhu. Vsetci cakaju kedy "odide" kriza, ale pri takomto pristupe je zrejme tato kriza iba "poslickami" pred porodom.

Evidentne sa ludia nevedia vzdat svojej drogy - zit si na dlh nad pomery a to ani na urovni jednotlivca tak aj celych statov.
j.sch
19.10.09,13:31
Teraz uplne odhliadnuc od politiky - tie cisla co tam naskakuju su hrozive. Mam dojem, ze to nedopadne dobre a to vobec nehovorim iba o nasom slovenskom dlhu. Vsetci cakaju kedy "odide" kriza, ale pri takomto pristupe je zrejme tato kriza iba "poslickami" pred porodom.

Evidentne sa ludia nevedia vzdat svojej drogy - zit si na dlh nad pomery a to ani na urovni jednotlivca tak aj celych statov.
nejako ste na tuto temu zabudli......... Ale fico nie ?!?!?!?!
belo72
19.10.09,14:12
Asi nevies ako si dlhy vysvetluju politici a nielen oni a ze to nevie ani miso to som prekvapeny .Ved je to logicke - kto nema dlhy ma kratky :)