Babulica
25.09.09,15:02
Prosím o radu - našla som štvrťročný výkaz o práci za II. štvrťrok 2009...tak z toho usudzujem, že ho zachvíľu budem musieť urobiť aj ja :), kam sa posiela tento výkaz?? a načo slúži?

ďakujem pekne...Peťa
veronikasad
25.09.09,13:07
Prosím o radu - našla som štvrťročný výkaz o práci za II. štvrťrok 2009...tak z toho usudzujem, že ho zachvíľu budem musieť urobiť aj ja :), kam sa posiela tento výkaz?? a načo slúži?

ďakujem pekne...Peťa
Pracovisko štatistického výkazu máš uvedené na I. strane výkazu.
Paula
25.09.09,13:16
Slúži asi na to, aby sme potom v médiach počuli /čítali, že na základe údajov Štatistiského úradu je to tak a nie inak :cool:
Babulica
25.09.09,13:28
tak Vám obom ďakujem :)
maartin
10.10.11,19:48
Ahojte,
Presne nerozumiem ci mam do evidencneho poctu zamestnancov zahrnut aj konatela. Vo vysvetlivkach je napisane ze tam patria zamestnanci v pracovnopravnom pomere, ako aj voleni funkcionari, ktorý nevykonavajú cinnost v pracovnom pomere. K tym funkcionarom patri aj konatel? U nas konatel nema pracovnu zmluvu s nasou firmou.

Dakujem vopred za pomoc!
tictac7
10.10.11,19:51
pokiaľ konateľ nemá PZ, tak nie je zamestnancom. Pre vysvetlenie volený funkcionár je napr. starosta obce, primátor mesta....
Danka263
10.10.11,20:10
Dievčence, tento výkaz čaká aj na mňa, ale to je raz -dva:) ale neznášam hlásenie o odvedenej dani:(((
maartin
10.10.11,20:24
dakujem
maartin
13.10.11,05:58
Ahojte, este sa chcem spytat na technicku zalezistost, posielam totiz tento vykaz prvykrat.

Chcel by som ho odovzdat elektronicky, uz som sa aj zaregistroval na stranke, len sa tam neviem dopatrat k podrobnejsim informaciam. Takze, mam ten vyplneny vykaz naskenovat a prilozit ho ako prilohu do toho formularu? Ci pri elektronickom odovzdani ho treba mat v nejakej specialnej forme? (napr ako pri socialnej ci zdravotnej poistovni)
tictac7
13.10.11,06:12
musíš to mať vo formáte xml a tak to odošleš - sú tam 4 kroky a myslím, že druhý je nahrávanie súboru...
Majka
19.03.12,07:42
kto podava tento vykaz o praci? vsetky firmy? prosim o usmernenie kto ma a nema povinnostp odavat na statist.urad tento vykaz... velmi pekne dakujem