wladiq
25.09.09,21:23
Dobry den,mam mp4 znacky mp-211 ale neviem tam dat videa :rolleyes: poradi mi niekto? Dakujem.
camozzi
25.09.09,19:44
Nenapisal si znacku, ale z Googlu tipujem, ze to bude Teac. Mal som kedysi Teac a bolo k nemu aj CD s programom na konvertovanie videa. Nemas ho aj ty niekde v krabici (pokial je nove)?
Nikde som nenasiel ze by tento model prehraval video format mp4. Podporuje jedine MTV. Tu je manual v cestine: http://www.atcomp.cz/katalog//2161439224/MP211_Czech.pdf
wladiq
26.09.09,05:19
Ano je to znacka Teac mp-211 a to cd mam ale neviem ako tam dat videa.Nevies nahodou ako tam dat videa? Dakujem.
camozzi
26.09.09,07:37
Za predpokladu, ze uz mas skonvertovane videa, pripoj pomocou kabla prehravac s PC. Jednu stranu do TEAC a druhu do USB na pocitaci. Pockaj par sekund, kym ti Windows nenajde dalsi disk, zrejme E a zrejme sa bude volat podla prehravaca. Pripojeny prehravac najdes v START - TENTO POCITAC. Bude oznaceny ako dalsi externy disk. Potom uz len kopirujes skonvertovane videa do prehravaca. Ak bude na disku priecinok Videos alebo Movies alebo nieco podobne, tak to mozes ukladat tam. Lahsie si to potom najdes v prehravaci. Popripade si vytvoris vlastny.
wladiq
27.09.09,08:08
Ahoj ako skonvertujem videa? Dakujem
camozzi
27.09.09,10:33
Nechapem preco si nepozries manual. Vsetko tam mas pekne rozpisane aj s obrazovou prilohou. Vid stranu 18. V prvom prispevku som ti dal link na cesky manual.