avonka1
25.09.09,21:29
Bol mi pridelený záujmový krúžok "cvičenie rodičov s deťmi" v MŠ. :o
V rámci jeho plánovania som hľadala na internete dáke informácie, konkrétne cviky, lebo ma nič nenapadá ... :(
A nič som nenašla. Vedeli by ste mi, prosím, poradiť, kde by som našla pomôcku ( aj video, rozpis cvikov,... ) ? :confused:

Vopred ďakujem za pomoc.
jaros5
27.09.09,12:59
Bol mi pridelený záujmový krúžok "cvičenie rodičov s deťmi" v MŠ. :o
V rámci jeho plánovania som hľadala na internete dáke informácie, konkrétne cviky, lebo ma nič nenapadá ... :(
A nič som nenašla. Vedeli by ste mi, prosím, poradiť, kde by som našla pomôcku ( aj video, rozpis cvikov,... ) ? :confused:

Vopred ďakujem za pomoc.

Pokiaľ nemáš skúsenosti v organizovaním resp. vedením takéhoto krúžku, radšej by som si zvolil iný - menej náročný, resp. v ktorom si "viac doma";
... alebo budeš musieť veľa naštudovať ... lebo pri výchove detí si treba uvedomiť, že dieťa prechádza určitým pohybovým vývinom, ktorého zásady sa musia rešpektovať;
avonka1
27.09.09,14:17
Pracujem v škôlke už 11. rok, a žiaľ, nedostala som možnosť výberu krúžku. :-(
Iste by som si tento dobrovoľne nevybrala, nie som ani pohybovo najzdatnejšia... no čo už... :-(
Snáď niekto poradí, ak nie, tak si to od vedenia "zlíznem"... :-(
Blankake
27.09.09,19:34
Skús hľadať medzi videami (napr. na youtube) alebo si myslím, že v kníhkupectvách/knižniciach nájdeš vhodné knižky.

Pre inšpiráciu prikladám PDF súbor, kde je pár obrázkov s cvikmi pre deti a rodičov.
avonka1
28.09.09,14:18
Blanka, ďakujem, pomohlo a inšpirovalo... :-)))
Blankake
28.09.09,15:34
Ešte som našla niečo v češtine

A tiež sú dobré cviky z jógy (mačička, zajac, kobra...)
http://www.experiencefestival.com/forum/Video-Collection/Yoga%20for%20Kids/Page_1?language=cs
avonka1
28.09.09,18:25
Blanka, ďakujem ešte raz, si poklad!
avonka1
11.10.09,18:38
Takže ako dopadlo naše prvé cvičenie? Prišiel manželský pár s dvoma deťmi.:eek:
Blankake
11.10.09,18:42
Takže ako dopadlo naše prvé cvičenie? Prišiel manželský pár s dvoma deťmi.:eek:
:confused::eek::(...ale možno sa postupne pridajú aj ďalší a rozbehne sa to.;)
avonka1
12.10.09,20:12
V stredu cvičím(-e ? ) opäť, tak som veľmi zvedavá...
avonka1
15.10.09,06:20
Takže včera sme sa riadne rozšupli: manželský pár s deťmi prišiel opäť a pridali sa aj ďalšie dve mamičky s deťmi, čiže 4+4...
Blankake
15.10.09,08:18
Takže včera sme sa riadne rozšupli: manželský pár s deťmi prišiel opäť a pridali sa aj ďalšie dve mamičky s deťmi, čiže 4+4...
No vidíš, postupne sa budete "rozširovať" :D;):)
avonka1
15.10.09,16:04
... klonovať...
janecdan
24.10.09,06:06
Aj ja ďakujem, hľadám niečo také, aby sme s drobcom v tomto sychravom počasí vyplnili čas.... energie má dosť a telku UŽ NECHCEM ZAPINAŤ! Teraz sme tretí deň úplne bez PC a Minimaxu a je to neporovnateľné!