osky
26.09.09,15:10
ake potraviny uprednostnit a ake vylucit v tehotenstve.kolko by som mala maximalne za mesiac pribrat,prip.ine rady od skusenych.
mimotemymozno zakladam viac tem v suvislosti s tehotenstvom,tak sa ospravedlnujem.ale prvy krat som nedonosila a dieta neprezilo,preto teraz by som sa rada vyvarovala akychkolvek chyb.vdaka.
Anja111
26.09.09,13:19
Nielen tento článok, ale celá stránka je zameraná na tehotenstvo:
http://www.najmama.sk/clanok/223640/priberanie-vtehotenstve-co-je-v-norme/
cabada
29.09.09,15:44
ake potraviny uprednostnit a ake vylucit v tehotenstve.kolko by som mala maximalne za mesiac pribrat,prip.ine rady od skusenych.
mimotemymozno zakladam viac tem v suvislosti s tehotenstvom,tak sa ospravedlnujem.ale prvy krat som nedonosila a dieta neprezilo,preto teraz by som sa rada vyvarovala akychkolvek chyb.vdaka.

Ahoj,
bud opatrná s čítaním časopisov a portálov - niekedy píšu, len aby tam niečo bolo, aby sa čítalo, predávalo .. česť výnimkám ..kedysi som čítala Dieťa a ja a bol to fajn časopis, neviem či eštre existuje. A určite sa treba radiť s gynekológom.
Ak nemáš potravinové, či iné komplikácie, napr. alergie, v zásade jedz tak ako doteraz - zdravo. Veľa ovocia, zeleniny s kvapkou ;) olivového oleja, vláknina vo forme celozrnných cestovín, natural ryže, chleba, kyslomliečne výrobky, čo hovoríš na domáci jogurt, kefír ??, všetky rady nájdeš v skvelých knihách dr. Bukovského.
Veľa pi - najlepšie vodu - dobrá a lacná.
Ak môžeš - pohybuj sa - prechádzky, ľahké cvičenia pre tehuľky a pod.
A hlavne - deje sa s Tebou niečo krásne - užívaj si, relaxuj, rozmaznaj sa, buď ľúbená, ľúb a tak ..;)
Držím všetky prsty, nech je to teraz Tvoj najkrajší zážitok.
ZN: od maminky dvoch synov
Blankake
29.09.09,15:48
Ahoj,
bud opatrná s čítaním časopisov a portálov - niekedy píšu, len aby tam niečo bolo, aby sa čítalo, predávalo .. česť výnimkám ..kedysi som čítala Dieťa a ja a bol to fajn časopis, neviem či eštre existuje. A určite sa treba radiť s gynekológom.
Ak nemáš potravinové, či iné komplikácie, napr. alergie, v zásade jedz tak ako doteraz - zdravo. Veľa ovocia, zeleniny s kvapkou ;) olivového oleja, vláknina vo forme celozrnných cestovín, natural ryže, chleba, kyslomliečne výrobky, čo hovoríš na domáci jogurt, kefír ??, všetky rady nájdeš v skvelých knihách dr. Bukovského.
Veľa pi - najlepšie vodu - dobrá a lacná.
Ak môžeš - pohybuj sa - prechádzky, ľahké cvičenia pre tehuľky a pod.
A hlavne - deje sa s Tebou niečo krásne - užívaj si, relaxuj, rozmaznaj sa, buď ľúbená, ľúb a tak ..;)
Držím všetky prsty, nech je to teraz Tvoj najkrajší zážitok.
ZN: od maminky dvoch synov
Časopis DIEŤA sa ešte vydáva a má aj internetovú stránku www.dieta.sk :)...ja som si ho tiež kupovala
osky
30.09.09,05:30
Časopis DIEŤA sa ešte vydáva a má aj internetovú stránku www.dieta.sk (http://www.dieta.sk) :)...ja som si ho tiež kupovala

dakujem vam.je mile ked niekto cloveka povzbudi.
zatial som svoje tehotenstvo potvrdila len pozitivnym testom u gynekologa,lebo okrem vysoko zvysenej sliznice zarodok nebolo vidno-je to este iba v zaciatkoch.
8.10.idem na dalsiu kontrolu,kedy by uz plod mal byt aj nepatrne viditelny.normalne sa bojim,ze to bol omyl-ale priznaky sa nedaju prehliadnut........s muzom potom babätku velmi tuzime,ale podarilo sa nam po cca 2,5 mesiacoch skusania,takze super.:---

ja som si oblubila aj casopis Mamina.