dajana16
26.09.09,21:21
Prosim o radu, ci je dostacujuci doklad o vzdelani vysokoskolsky diplom. Dostala som informaciu, ze je nutne predlozit aj vysvedcenie o statnej skuske, kde by malo byt uvedene cislo diplomu. Doteraz som sa s tym nestretla, vzdy postacoval diplom. Dakujem
dajana16
27.09.09,05:08
Posuvam...
anicka111
27.09.09,08:12
no čo ja viem zo školení, tak áno. Diplom- že spĺňa vysokoškolské vzdelanie a vysvedčenie- že spĺňa odbornosť (aprobácia).
dajana16
27.09.09,18:36
Dakujem, to ma logiku. Lenze ide o nepedagogickeho pracovnika, kde je aprobacia nepodstatna. Ide o technicke a nie o pedagogicke vzdelanie. Preto som sa nad tym pozastavila.
Sabadka
28.09.09,09:46
Dakujem, to ma logiku. Lenze ide o nepedagogickeho pracovnika, kde je aprobacia nepodstatna. Ide o technicke a nie o pedagogicke vzdelanie. Preto som sa nad tym pozastavila.

Ale nič nestratíš, keď budeš maž od neho aj to vysvedčenie.
jaros5
12.10.09,09:15
Prosim o radu, ci je dostacujuci doklad o vzdelani vysokoskolsky diplom. Dostala som informaciu, ze je nutne predlozit aj vysvedcenie o statnej skuske, kde by malo byt uvedene cislo diplomu. Doteraz som sa s tym nestretla, vzdy postacoval diplom. Dakujem

Zúčastnil som sa viacerých výberových konaní a vždy som predložil ako doklad o vzdelaní diplom - ešte som sa nestretol s tým, že by bolo potrebné dokladovať aj vysvedčenie o štátnej záverečnej skúške:eek:.