softik
26.09.09,22:46
caute mam taky mensi problem mam windows 7 original rc dneska som si ho nainstaloval aj s updatami aj slovencinou aj som ho zaregistroval na microsofte dal som restartnut windows a ako mal nabehnut windows po tim logu tak mi nabehla modra obrazovka a nejde mi dalej windows vzdy sa mi restartuje automaticky sam neviem kde som urobil chybu lebo ked som instaloval tak som dal custom a nie update moze to robit aj to co si mislite co to vlastne robi? lebo som s toho magor a neviem co dalej
Duchanito
28.09.09,06:56
Ahoj,
pokial ide o taku tu tradicnu modru obrazovku, tak ide pravdepodobne o to ze si nerozumie s dakym HW zariadenim. Driver ktory pouziva nepracuje spravne.

Predsa len mas nainstalovanu RC verziu.

Nemal si nahodou nainstalovany Kaspersky Antivirus ? Viem ze jeden security update vyrabal konflikt s KA a nasledne zbrazoval bluescreen.
s.r.o.
28.09.09,07:20
nazdar duchanito mal som raz aj ja taky problem ako to vlastne riesit kde sa potom daju stiahnut tie driveri ja mam inac nod32 moze to robit aj ten antivirus ?
Duchanito
28.09.09,08:00
Uf, ci aj pri nod32 to neviem.

s kaspersky antivirus bol fix jednoduchy (islo o chybny subor). zapnut system v nudzovom rezime a vypnut spustanie antiviru. Popis tu:

windowsfixup.com/2009/04/latest-windows-7-updates-cause-bsod-fix/

(sry ze ta linka je pridana tak ako je ale moc pocet prispevkov vo fore mi este nedovoli postnut link normalne :)
s.r.o.
28.09.09,12:50
hej ale tam len pise ked mas kaspersky antivirus daju sa nejake driveri stiahnut alebo ako to riesit?
Duchanito
28.09.09,13:15
da sa ti dostat do nudzoveho rezimu?
s.r.o.
28.09.09,13:23
mislis vo windows 7 to neviem asi velmi nie?
Duchanito
28.09.09,13:56
sice len tazko rozumiem tvojmu prispevku ale ok :)

ano win 7 ...bavime sa predsa o win 7 ci ?

asi velmi nie -> to je co ? ...bud ano alebo nie. Ak nevies ako sa ide do nudzoveho rezimu mas to na ten stranke co je v mojom druhom prispevku (windowsfixup.com/2009/04/latest-windows-7-updates-cause-bsod-fix/), krok 1 a 2 (linku musim davat zatial ako text :) mam malo prispevkov na fore).