mk44
27.09.09,10:57
Skusal niekto obchodovat na burze s futures kontraktami komodit ,menami a akciami? Chcel by som vediet ci na tom aj prosperoval a dokazal sa s tym zivit. Viem ze to chce vela studovat a viem ze vo svete je to celkom bezne a niekto aj zbohatol ale mna by zaujimalo ci aj na Slovensku sa o to ludia zaujimaju a hlavne ci prosperuju. Dakujem :)
misomiso
28.09.09,07:29
NO ja neviem ako na Slovensku, ale poznam v Nemecku jendeho chlapika, ktory vyzenil rozpravkove dedicstvo. (Kazdy rok si kupoval novy model Mercedesa,mal vilu nad mestom s obrovskym bazenom a konmi, synovi kupil vrtulnik).

Zanechal svoje povodne zamestnanie, a dal sa na obchodovanie s akciami. Postupne sa stahoval do mensieho a mensieho, nakoniec skoncil v dvojizbovom byte.
belo72
28.09.09,10:49
Ja som niekedy "obchodoval" s akciami cez FIO a celkom dobre sa dalo zarobit. Potom som potreboval peniaze tak som vsetky akcie popredal stale este so ziskom ale nie tak ako som si predstavoval. Asi 1 mesiace na to padli dvojicky a ja som sa tesil ako dobre som ich predal :) V dnesnej dobe obchodovat s akciami sa mi zda byt dost velke riziko. Neviem aky maju na to iny nazor a ja to uz az tak nesledujem ale problem vidim v americkej ekonomike , politike /aj ked Obama uz robi nejake zmeny / , dalsi problem je ze dolar je hlavna svet. mena a celkova nestabilita vo svete. Takze staci maly problem aby nieco vyplavalo na povrch v Amerike a opat stiahnu cely svet so sebou. Co to urobi s akciami pisat nemusim. Na druhej strane ak mas zvysne € kolísanie cien na trhoch mozes vyuzit na rychly zarobok ale to sa skor podoba na hazard nez na obchod :)
mk44
28.09.09,12:34
NO ja neviem ako na Slovensku, ale poznam v Nemecku jendeho chlapika, ktory vyzenil rozpravkove dedicstvo. (Kazdy rok si kupoval novy model Mercedesa,mal vilu nad mestom s obrovskym bazenom a konmi, synovi kupil vrtulnik).

Zanechal svoje povodne zamestnanie, a dal sa na obchodovanie s akciami. Postupne sa stahoval do mensieho a mensieho, nakoniec skoncil v dvojizbovom byte.

tak to je ked niekomu peniaze spadnu do lona bez zasluh. Aj v pripade rôznych vyhier napr. loto atd. clovek za nejaky cas skonci tam kde bol alebo aj horsie :D