anize
20.08.05,00:06
Vopred ďakujem za odpoveď. Kúpila som si auto v autobazáre a po 10 dňoch začalo raplovať. V servise mi povedali, že v autobazáre podľa všetkého umývali motor a nastal problém. Oprava bude pomerne dosť drahá, preto by ma zaujímalo či môžem auto vrátiť naspäť. V kúpnopredajnej zmluve je veta: Kupujúci si je vedomý toho, že táto kúpna cena zodpovedá stavu predávaného vozidla. Kupujúci že sa riadne oboznámil so stavom vozidla... Ak však niesom automechanik tak môj pohlad laika nemôže predsa odhaliť skryté vady. Vzťahuje sa vôbec záruka na bazárový tovar?
anize
20.08.05,05:59
Tak čo nikto nevie ako mám postupovať!
durisovad
20.08.05,07:52
Hovori sa, ze ked mas vela penazi a vela casu, kup si auto. A cim starsie, tym lepsie.
Toto ti ale asi nepomoze, to len tak na okraj. Podla mna zaruka plati aj na auta v autobazare a malo by to byt 2 roky. Podla mojho nazoru auto by malo byt pojazdne a to, ze deklaruju ze cena zodpoveda stavu auta, neobstoji, ak sa auto neda pouzivat. Ja by som sa pokusila auto vratit spat.
bepo
20.08.05,08:49
Tá veta " Kupujúci si je vedomý..." platí pre opotrebenie primerané veku a nie na skryté závady.Treba doniesť potvrdenie z autoservisu o príčine poruchy a reklamovať auto.
bulina
27.05.15,08:28
Neviem ti poradiť. Treba to riešiť s konkrétnym autobazárom. Máš ponaučenie, že vždy všade chodiť s mechanikom. A to máš podľa mňa ešte šťastie, že si kupoval v bazári. Inde by si si tak mohol hlavu oplieskať o stenu.
Tweety
27.05.15,08:34
príspevok je skoro 10 rokov starý
misoft
27.05.15,13:42
....a auto je už možno dávno na šrotovisku....za šrotovné.....:D