Alilienka
28.09.09,12:20
Dobrý deň,
prosím poradte mi: Naši zamestnanci chodia na vystupenia, kde im v prípade nad 5 hod. patrí dieta, patrí im aj stravný lístok?
V prípade, ak je vystúpenie v nedeľu dostanú dietu a v pondelok maju náhradné voľno - patrí im na ten deň stravný lístok??? (ide o asi o prácu nadčas) Patrí zamestnancom stravný lístok, ak majú dietu,ked ide o prácu cez vikend.
Ďakujem pekne.
Chobot
28.09.09,10:26
Dobrý deň,
prosím poradte mi: Naši zamestnanci chodia na vystupenia, kde im v prípade nad 5 hod. patrí dieta, patrí im aj stravný lístok?
V prípade, ak je vystúpenie v nedeľu dostanú dietu a v pondelok maju náhradné voľno - patrí im na ten deň stravný lístok??? (ide o asi o prácu nadčas) Patrí zamestnancom stravný lístok, ak majú dietu,ked ide o prácu cez vikend.
Ďakujem pekne.

AK v ten deň na svojom riadnom pracovisku neodpracujú aspoň 4 hodiny, tak im stravný lístok nepatrí.
Lianka
28.09.09,10:27
Ak si zamestnanec uctuje diety, nemoze si zaroven narokovat (neprisluchaju mu) na stravne listky.

Za cas, kedy je doma a nevykonava pracovnu cinnost, nema narok na stravne.

Skus si vyhladat temy s touto problematikou, ktore sa tu uz preberali. Vela prispevkov k tejto teme ma Chobot.
Viera R.
01.03.12,11:30
Pracovník bol na služ. ceste od 7:30 do 22:30 t. j. 15 hodín, napísal si tieto časy do dochádzkového listu. Na cestovný príkaz si vypísal, že má nárok na 5,7 € ako Stravné 12-18 hod. Avšak hodiny, ktoré sú na SC nad 8,5 t. j. 6,5 hodiny si vyčerpal NV, má nárok na stravné 5,7 alebo len 3,8?
007gituska
02.03.12,20:37
nárok na stravné má 5,7
Viera R.
05.03.12,09:21
vďaka za odpoveď.