hybernekus
28.09.09,13:50
Kupil som si ojazdeny Mercedes-Benz 170 CDI rok vyroby 1999, tovarenske oznacenie W168. Problem je v tom, ze nemozem najst servisny manual v anglickom alebo ceskom jazyku. Nasiel som iba v ruskom jazyku 300 stranovy pdf subor, ale som t toho totalne vedla.Dakujem za odporucania.
P.S.kupit si do za 63 liber alebo 3300 kč je podla mojho nazoru vela
evženia
28.09.09,15:48
škoda, pred pár dnami som autíčko aj so všetkými papiermi predala,... ale skúsim sa ešte opýtať kupca...
buchač
28.09.09,17:19
Kupil som si ojazdeny Mercedes-Benz 170 CDI rok vyroby 1999, tovarenske oznacenie W168. Problem je v tom, ze nemozem najst servisny manual v anglickom alebo ceskom jazyku. Nasiel som iba v ruskom jazyku 300 stranovy pdf subor, ale som t toho totalne vedla.Dakujem za odporucania.
P.S.kupit si do za 63 liber alebo 3300 kč je podla mojho nazoru vela

Ak si neskúšal , tak sa pozri na ...dá sa niečo stiahnuť ...;)

Mercedes WIS

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=Mercedes+WIS&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
hybernekus
30.09.09,04:50
Vdaka vsetkym za pomoc.Knizna podoba je knizna, ale ak ju nenajdem, tak sa mi bude hodit aj ten softik.
dana9
13.10.09,12:36
Ahoj
Od koho si to MV kupoval?
ak od PO (v bazari, autorizovany predajca), tak su povinni ti dodat aj manual/navod na obsluhu v SJ,

jeden slusny list to urcite vyriesi :-)
hybernekus
20.10.09,18:35
Ahoj Dani,
kupil som ho od chlapika, ktory ho doviezol pred par rokmi z Nemecka.
Samozrejme bol to podnikatel a jazdila na nom jeho zena. Podvedome som si myslel, ze sa o auticko staral (predsa jazdila na nom jeho zena), ale opak je pravdou. Vyzera to tak, ze na nom nic nerobil a postupne mi zacinaju rozne veci odchadzat - samozrejme serves mercedesu je drahy.Takze tak.
Navod na obsluhu mi nepomoze, potreboval by som servisny (dielensky) manual. Ako som uz pisal, presiel som rozne cluby mercedes a fora nielen zamerane na auta (e-books) - vysledok bol taky, ze mam servisny manual, ale v rustine a dost nekvalitne oscanovany (moja rustina pri odbornych vyrazoch stroskotala). Vdaka za ochotu.
buchač
21.10.09,08:51
Ahoj Dani,
kupil som ho od chlapika, ktory ho doviezol pred par rokmi z Nemecka.
Samozrejme bol to podnikatel a jazdila na nom jeho zena. Podvedome som si myslel, ze sa o auticko staral (predsa jazdila na nom jeho zena), ale opak je pravdou. Vyzera to tak, ze na nom nic nerobil a postupne mi zacinaju rozne veci odchadzat - samozrejme serves mercedesu je drahy.Takze tak.
Navod na obsluhu mi nepomoze, potreboval by som servisny (dielensky) manual. Ako som uz pisal, presiel som rozne cluby mercedes a fora nielen zamerane na auta (e-books) - vysledok bol taky, ze mam servisny manual, ale v rustine a dost nekvalitne oscanovany (moja rustina pri odbornych vyrazoch stroskotala). Vdaka za ochotu.

Ja som dopadol obdobne ...

Svoj manuál , síce originál , som požičal a dotyčný ho vraj " stratil ".....:rolleyes:

Vyriešil som to tak , že som prelustroval autobázáre vo svojom okolí a nakoniec aj našiel to moje autíčko / dravú zver ..;) /....
Išiel som za majiteľom bazáru , objasnil situáciu , nadniesol požiadavku , prosbu , doma oscenoval a do 24 hodín som mu manuál vrátil ...s vďakou samozrejme , fľaška hruškovice to riešila ...:D:D:D

Manuál je , samozrejme , originál , no dobrý translátor v spolupráci s ešte lepším automechanikom všetko riešia ....obe , pre upresnenie , mám ...:---