kay2s2
29.09.09,10:30
Zamestnanec podpísal v januári 2009 vyhlásenie na uplatnenie daň.bonusu na dieťa, ktoré navštevovalo posledný ročník strednej školy. Jeho dieťa teraz začalo navštevovat vysoku školu. Mám od zamestnanca pýtať potvrdenie o návšteve VŠ, alebo stačí, že podpísal vyhlásenie v januári 2009?
drobeceva
29.09.09,08:34
Zamestnanec podpísal v januári 2009 vyhlásenie na uplatnenie daň.bonusu na dieťa, ktoré navštevovalo posledný ročník strednej školy. Jeho dieťa teraz začalo navštevovat vysoku školu. Mám od zamestnanca pýtať potvrdenie o návšteve VŠ, alebo stačí, že podpísal vyhlásenie v januári 2009?
Musí doniesť potvrdenie o návšteve VŠ. Bude Ti musieť predkladať každý rok, lebo hoci má podpísané vyhlásenie, môže dôjsť k zmene. Môže napr. prerušiť štúdium, ukončiť, ...
zvs-enco
29.09.09,08:35
Áno , je potrebné potvrdenie o návšteve VŠ.
Viki.
mzdarka renca
29.09.09,08:44
Zamestnanec podpísal v januári 2009 vyhlásenie na uplatnenie daň.bonusu na dieťa, ktoré navštevovalo posledný ročník strednej školy. Jeho dieťa teraz začalo navštevovat vysoku školu. Mám od zamestnanca pýtať potvrdenie o návšteve VŠ, alebo stačí, že podpísal vyhlásenie v januári 2009?
tak isto, ako ti priniesol potvrdenie o návšteve SŠ, tak je potrebné aj potvrenie o návšteve VŠ.