Lilka 1
29.09.09,11:23
Mala ste niektorá z vás nezhubný nádor v prsníku? Dali ste si ho vyoperovať ? Operácia musí byť len v celkovej anestéze ? Aká je pravepodobnosť, že sa nádor časom zmení na zhubný?
sondaw
29.09.09,13:12
Fibroadenom je vazivový útvar, který se na zhoubný nemění, většinou bývá jen malý, ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že pro klid duše jsem ho nechala vyoperovat. Operace byla v celkové narkoze, měla jsem ho v rozmezí několika let na obou stranách. Po operaci jsem víc jak 10 let a všechno je v pořádku.
Jinak něco málo o tom vím i z praxe, zdravotnictví mi tak úplně cizí není.
Neboj se toho, dej to vyoperovat, nic to není, možná to udělají i v místním umrtvení (já jsem nechtěla) a budeš mít klidné spaní
syrik
29.09.09,16:03
Ja som mala fibroadenóm...bol asi veľkosti veľkeho hrachu...gynekológ mi poradil MASTODYNON..tak sa to tuším volalo.... sú to homeopatické kvapky...vybrala som dve balenia a zmizlo mi to samé od seba...
Lilka 1
01.10.09,06:23
Mastodynon som užívala. Nepomohlo.Ešte by som chcela vyskúšať Indonal. Má s tým niekto skúsenosť ?
ganna
16.10.09,11:36
ja som male tiež fibroadenom pred 10 rokmy asi 2cm veľký, a dala som si ho vyoperovať v lokalnej anestezi. Ak by som sa mala nanovo rozhodnúť urobím to tak isto. Nič som necítila bolo to fajn. S doktorom som komunikovala a bolo to cca za 10 min hotové. Ja ale celkovom dobre znášam bolesť, tak je to asi individuálne . Záleží na tebe ako sa rozhodneš.
bolacka
16.10.09,12:18
skus pozret stranku badatel.sk ...medicina velakrat oznaci za nador nieco co ani nador nieje..