Alex18
29.09.09,11:56
Dobrý deň
Dúfam, že mi niekto poradí. Pracujem v škole, kde sa vytvárajú pracovné zmluvy od 2.9 do 30.6. pre niektorých zamestnancov - čiže len na školský rok. Problém je v tom, že neviem, či mám ku každej pracovnej zmluve dať podpísať Súhlas so spracúvaním osobných údajov, Pracovnú náplň, Sľub zamestnanca vykonávajúceho verejnú službu, Poučenie o mlčanlivosti ohľadne osobných údajov detí. Tieto tlačivá majú podpísané so skoršou pracovnou zmluvou, ktorej platnosť už ale skončila a má novú pracovnú zmluvu. Dakujem za odpoved. :confused::confused::confused:
susann2
29.09.09,10:15
Dobrý deň
Dúfam, že mi niekto poradí. Pracujem v škole, kde sa vytvárajú pracovné zmluvy od 2.9 do 30.6. pre niektorých zamestnancov - čiže len na školský rok. Problém je v tom, že neviem, či mám ku každej pracovnej zmluve dať podpísať Súhlas so spracúvaním osobných údajov, Pracovnú náplň, Sľub zamestnanca vykonávajúceho verejnú službu, Poučenie o mlčanlivosti ohľadne osobných údajov detí. Tieto tlačivá majú podpísané so skoršou pracovnou zmluvou, ktorej platnosť už ale skončila a má novú pracovnú zmluvu. Dakujem za odpoved. :confused::confused::confused:
Súhlas na spracovanie osobných údajov ja znovu nedávam podpisovať. Je urobený na dobu neurčitú a súvisí s pracovno právnym vzťahom zo zamestnávateľom, nie je povedané, že platí len pre konkrétny pracovný pomer. Sľub sa už nevykonáva. Poučenie o mlčanlivosti tiež neplatí len pre konkrétny pracovný pomer, pretože povinnosť dodržiavania mlčanlivosti platí aj po skončení PP, takže ani tento nedávam znova podpisovať. Pracovnú náplň mením alebo robím dodatky len v prípade zmeny
Alex18
29.09.09,10:23
Dakujem veľmi pekne za odpoved. Zase kopec roboty odpadlo. :D:D:D