Viera
20.07.04,11:16
Ako sa podľa nového zákona o DPH postupuje pri príležitostnom operatívnom prenájme osobného automobilu tuzemskej osobe ?
Zdaňuje sa táto služba, alebo nie ?

Ďakujem za odpovede.
alexaneta
21.07.04,07:52
áno zdaňuje ale ak ste odberateľ tak nemáte nárok na odpočet ak dodávateľ tak vystavíte fa aj z DPH
Milada
19.08.04,07:07
Môžete mi prosím napísať, prečo pri operatívnom leasingu nemám nárok na odpočet DPH (som odberateľ)? Ďakujem
All
19.08.04,10:57
§ 49 odst.6 Platitel si nemoze odpocitat dan pri kupe a najme osobneho vozidla