lenku
30.09.09,10:22
Mám zamestnanca v HPP, ktorý sa v priebehu roka stal dôchodcom, teraz o mesiac sa sťahuje do zahraničia, a chce s nami rozviazať PP dohodou s odstupným za 3 mesiace. My mu samozrejme nechceme nič vyplatiť, lebo my ho preč neposielame. Môže mi niekto poradiť čo mu patrí?
alušik
30.09.09,08:25
Podľa mňa nehovoril o odstupnom, ale o odchodnom... viď § 76 Zákonníka práce.
6) Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení.
Nezáleží pritom na tom, akou formou skončí tento pracovný pomer... Dohoda, výpoveď...
veronikasad
30.09.09,08:25
Mám zamestnanca v HPP, ktorý sa v priebehu roka stal dôchodcom, teraz o mesiac sa sťahuje do zahraničia, a chce s nami rozviazať PP dohodou s odstupným za 3 mesiace. My mu samozrejme nechceme nič vyplatiť, lebo my ho preč neposielame. Môže mi niekto poradiť čo mu patrí?
Zamestnancovi (aj dôchodcovi) patrí odstupné len v prípade, ak pracovný pomer bol rozviazaný výpoveďou zo strany zamestnávatela v zmysle § 63 odst. 1 písm. a až c, alebo dohodou z rovnakého dôvodu.
Vo vašom prípade nepatrí zamestnancovi odstupné, ale odchodné, nakolko ide o prvé skončenie prac. pomeru po nadobudnutí nároku na starobný /?/ dôchodok.
mzdarka renca
30.09.09,08:27
Mám zamestnanca v HPP, ktorý sa v priebehu roka stal dôchodcom, teraz o mesiac sa sťahuje do zahraničia, a chce s nami rozviazať PP dohodou s odstupným za 3 mesiace. My mu samozrejme nechceme nič vyplatiť, lebo my ho preč neposielame. Môže mi niekto poradiť čo mu patrí?
Nárok na odstupné nemá, nakoľko on chce rozviazať PP dohodou. Patrí mu v zmysle § 76 odst. 6) jeden priemerný mesačný zárobok z dôvodu, že sa stal starobným dôchodcom.

§ 76
Odstupné a odchodné


(6) Pri prvom skončení pracovného pomeru po nadobudnutí nároku na predčasný starobný dôchodok, starobný dôchodok a invalidný dôchodok, ak pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť je viac ako 70 %, patrí zamestnancovi odchodné najmenej v sume jeho priemerného mesačného zárobku podľa § 134, ak požiada o poskytnutie uvedeného dôchodku pred skončením pracovného pomeru alebo bezprostredne po jeho skončení.
lenku
30.09.09,08:35
dakujem