Ľubka87103
30.09.09,19:38
Dobrý deň, mám takúto situáciu: Zamestnávateľ ide k 1.11 hromadne prepúšťať. S tým že nám zmluvy prerobí na dohodu o vykonanej práci. Mne skončila v marci materská dovolenka. Mám nárok na nejaký príspevok z úradu práce? Bolo by pre mňa výhodné prejsť na dohodu?
Ďakujem
Xanti
30.09.09,17:41
Dobrý deň, mám takúto situáciu: Zamestnávateľ ide k 1.11 hromadne prepúšťať. S tým že nám zmluvy prerobí na dohodu o vykonanej práci. Mne skončila v marci materská dovolenka. Mám nárok na nejaký príspevok z úradu práce? Bolo by pre mňa výhodné prejsť na dohodu?
Ďakujem
Máš na mysli podporu v nezamestnanosti?
Skončila Ti materská ( prvých 6 mesiacov ) alebo Ti skončil rodičovský príspevok ( zvyšných 2,5 roka )?
Ľubka87103
30.09.09,17:49
Skončil mi rodičovský príspevok. a mám na mysli či by som dostavala podporu v nezamestnanosti. a tiež či mám nejakú výhodu prejsť na dohodu.
Xanti
30.09.09,17:59
Skončil mi rodičovský príspevok. a mám na mysli či by som dostavala podporu v nezamestnanosti. a tiež či mám nejakú výhodu prejsť na dohodu.
Nie na podporu v nezamestnanosti nemáš nárok. Lebo tam je potrebné splniť podmienku 3 roky zaplateného poistného v posledných 4 rokoch.
A ty si 0,5 roka pracovala, a tri roky bola doma s bábom.
Takže podporu nedostaneš.

Hm, ak sa zaeviduješ na UP tak si obmedzená sumou 136,38 € , ktorú môžeš max. mesačne zarobiť na dohodu. Ak by si zarobila čo i len o jeden cent viac, tak ťa vyradia z UP. A musíš si sama platiť odvody do ZP.

Nie je to veľká výhoda, prísť o prácu. A prejsť na dohodu nie je žiadna výhra.