Helena H
30.09.09,22:09
Prosím, viete mi niekto poradiť, kde môžem mať chybu? Ak chcem odchádzajúcemu zamestnancovi vytlačiť Zápočtový list v MRP, hlási mi chybu: "Neplatná hodnota pre pole DAT_VYSTAV" a nikde neviem nájsť možnosť zadania tohto dátumu. V prac. pomeroch som zadala dátum ukončenia a obdobie mám nastavené na mesiac v ktorom končí prac. pomer. Myslím však, že chyba bude viac komplexná, pretože ak sa aj nastavím na pracovníka, ktorému som už v predchádzajúcej dobe vytlačila zápočtový list (zvolím aj správne obdobie), tak mi dá toto isté chybové hlásenie. :(
lenkak
30.09.09,20:23
Máš win verziu? Mne to robí ok.
Helena H
30.09.09,20:26
Áno win. Však aj mne to v nedávnej minulosti. Tu len bude nejaký zádrhel, možno mojou nepozornosťou. Ako postupuješ?
lenkak
30.09.09,20:31
Výstupy - Personalistika - zápočtový list, vyberiem zamestnanca, ktorému som zadala dátum ukončenia prac.pomeru.
Poprípade skús upgrade.
Helena H
30.09.09,20:55
Dnes som urobila upgrade.Ešte sa opýtam aké máš nastavené výplatné obdobie? Ja mám ten istý postup. Hľadala som aj či niečo netreba najprv inicializovať, ale nič som nenašla. V prac pomeroch mám zadané aj predchádzajúce zápočy.
Helena H
30.09.09,20:57
P.S. To poradie v postupe je presne takéto? Ja stojím na zamestnancovi a potom idem na Výstupy, presonalistika zápočtový list.
Helena H
30.09.09,21:04
:-) ukončila som program a opäť otvorila a chodí! To sú tie veci "medzi nebom a zemou"! Ďakujem ti za pomoc :-)