NIMBUS
01.10.09,07:11
Dobrý deň. Chcem sa vás opýtať,či ma niekto skúsenosti s DIANETIKOU.. Ak áno, tak napíšte skúsenosti, čo si myslíte o tom..
bettylou
01.10.09,05:58
Dosť radikálny. NIE. Je to nuda
dajana16
01.10.09,06:05
Dobrý deň. Chcem sa vás opýtať,či ma niekto skúsenosti s DIANETIKOU.. Ak áno, tak napíšte skúsenosti, čo si myslíte o tom..
Ak sa nemylim, ide o akusi bibliu scientologie. Takze dakujem...
Margaréta35
01.10.09,06:08
niečo na tom bude
arimi
22.12.09,12:00
ja mám skúsenosti. a otrasné. všetok ten horor, ktorý som tu za polroka popísala a ktorý sa u nás doma odohrával, má na svedomí práve toto svinstvo. sú to semináre a školenia a manžel sa dostal do ich opatery a už je celý ich. je to niečo otrasné, ak im podlahne slabší človek, potom je to naozaj horor...
arimi
22.12.09,12:03
teraz práve rozmýšlam, ako ich zažalovat, lebo mi celkom rozbili rodinu a zničili deti a urobili to vedome...ani ja som netušila, že je to práve spolok scientologov, až nedávno som sa preklikala od mužových kolegyn až ku šefom tohto spolku
lofr
23.12.09,23:59
na druhu stranu, ich vyjadrenie k psychiatrii zdielam, a povazujem ju za ovela vacsie svinstvo. K samotnej scientologii sa neviem vyjadrit, literaturu som necital, a do akejkolvek cirkvi nechcem vstupovat.
arimi, plodna diskusia v takejto veci znamena zahrnut vsetky strany, teda aj manzela. Mas nejaku temu, kde si to zrhnula? Rad by som sa dozvedel viac.
arimi
24.12.09,20:50
uf, je toho velmi vela, čo som popísala, lebo to boli šoky. ale píšem aj v "možno schizofrenia, videonahrávky proti mojej voli, musela by som to pozriet...
arimi
24.12.09,21:05
a ešte je to - manželov právnik, a poistné zmluvy, ale si klikneš na moje meno nalavo, tak sa tak objavia všetky moje príspevky...fakt toho je dost :-)
arimi
24.12.09,21:09
no aa k tej psychiatrii...ja som sa nemala moc času venovat tomu, či je psych, dobrá či nie, lebo nám horelo za patami a manžel po protialk. bral antabus a lieky na depresie...u alkoholika je problém vyliečit sa sám od seba bez pomoci psychiatra...je to smrtelná choroba a neverím dianetike, že je schopná svojpomocne sa z toho dostat....a tiež sa mi nepáči, že kvoli dianetike manžel vypaluje čierne satanské sviečky\ nonstop den noc, a vydymuje ma sušenými bylinami a vyhána zo mna zlých duchov...takto skončím na psychiatrii ja, lebo je to horor...