betka
01.10.09,07:45
Ahojte.
Viem, že teraz naše spoločnosti majú otvorený trh, a nevieme si dokonale preťuknúť obchodného partnera, i keď je sympatický, pôsobí dôveryhodne, proste mu dám, čo mu vidím na očiach. ;)

Treba ich preťuknúť:

V ČR:
- máme stránku www.justice.cz
- na tejto stránke sa dostaneme k výpisu z or
- na tejto stránke sa dostaneme v zbierke listín do výkazov: súvaha, výsledovka, kt. je potrebné aspoň zbežne pozrieť, ako si partner plní svoje povinnosti, treba si pozrieť hlavne tie záväzky, pretože napr. začínajúca spoločnosť môže mať zo začiatku straty, "dotuje sa". Tu si možeme povedať, ej bisťu nerád platí...... Proste zistíme a nájdeme aspoň smietku ....

- www.drsr.sk:
Overovanie IČ v EU, nebojte sa zadať i IČ DPH žiadatela. Toto si vždy poctivo vytlačte k novému obchodnému partnerovi

Ak máte a už ste sa "rýpali i" v iných ČŠ , prosím Vás, prikladajte linky, či už sú to Poliaci , či už sú to MAďari, ktokolvek. Pomôžeme si s tým navzájom, už si nejakým sposobom dané, a pre nás Slovákov nezrozumitelné info preložíme.
Mario1973
01.10.09,14:41
Zdravím, doporučujem stránku socíálnej poisťovne, kde majú uvedených neplatičov poistného alebo jednoducho zadajte do googlu NAZOV FIRMY, neplatič (alebo neplatca), veľa firiem má na stránke uvedný zoznam neplatičov. Kedysi som mal prístup na w w w . u r s r . sk (univerzálny register slovenskej republiky, kde zhromažďujú údaje o firmách (údaje o neplatičoch tam posielajú zdravotné poisťovne, Daňový úrad, leasingové spoločnosti) Ale toto je platená služba, teda aspoň pred pár rokmi bola , tuším 10.000 ročne. Tak. A už ma nič nenapadá.
betka
01.10.09,16:17
Zdravím, doporučujem stránku socíálnej poisťovne, kde majú uvedených neplatičov poistného alebo jednoducho zadajte do googlu NAZOV FIRMY, neplatič (alebo neplatca), veľa firiem má na stránke uvedný zoznam neplatičov. Kedysi som mal prístup na w w w . u r s r . sk (univerzálny register slovenskej republiky, kde zhromažďujú údaje o firmách (údaje o neplatičoch tam posielajú zdravotné poisťovne, Daňový úrad, leasingové spoločnosti) Ale toto je platená služba, teda aspoň pred pár rokmi bola , tuším 10.000 ročne. Tak. A už ma nič nenapadá.

Toto je pre mňa dobrá stránka

http://www.porada.sk/t117372-socialna-siet-or-sr-vdacna-pomocka.html
Lenka1979
01.10.09,16:44
Toto je pre mňa dobrá stránka

http://www.porada.sk/t117372-socialna-siet-or-sr-vdacna-pomocka.html


Jani, no som veľmi prekvapená, vôbec som nevedela,že takáto stránka existuje... je super. vďaka.;)
betka
01.10.09,17:02
Jani, no som veľmi prekvapená, vôbec som nevedela,že takáto stránka existuje... je super. vďaka.;)

Leni, keby len super, ale niekedy aj do plaču, keby človek vedel o nej skôr, ......, vedela by som sa zariadiť.
Vieš aká som bola, :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: :mad::mad:, nič Ti nemusím vravieť, pri niekolkých subjektoch, :mee::mee::mee:.

mimotemy

Keby aspoň to právo fungovalo, tak ako má.:)

Riadim sa celý život heslom: "Na každú opicu má Pán Boh palicu". Niekedy som sklamaná.
Potom si poviem: "Ale príde rad na tých, čo podvádzajú". Ano, prichádza, ale pomaly. Keď sa niečo stane, potom si zase vyčítam, aká som hnusná, pretože sa stane vždy to najhoršie...., že som to iba ja privolala :mee::mee:, že som strašná ježibaba.....

Ale, keď mám rada poctivosť, ja nemôžem za to.

Strašne nenááááááááááááááááávidííííí íííííííííííííím podvádzanie.
Lenka1979
01.10.09,17:10
Leni, keby len super, ale niekedy aj do plaču, keby človek vedel o nej skôr, ......, vedela by som sa zariadiť.
Vieš aká som bola, :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: :mad::mad:, nič Ti nemusím vravieť, pri niekolkých subjektoch, :mee::mee::mee:.

mimotemy

Keby aspoň to právo fungovalo, tak ako má.:)

Riadim sa celý život heslom: "Na každú opicu má Pán Boh palicu". Niekedy som sklamaná.
Potom si poviem: "Ale príde rad na tých, čo podvádzajú". Ano, prichádza, ale pomaly. Keď sa niečo stane, potom si zase vyčítam, aká som hnusná, pretože sa stane vždy to najhoršie...., že som to iba ja privolala :mee::mee:, že som strašná ježibaba.....

Ale, keď mám rada poctivosť, ja nemôžem za to.

Strašne nenááááááááááááááááávidííííí íííííííííííííím podvádzanie.

Jani, spravodlivosť sa ťažko dosiahne, keď naši "páni" tam hore si prijímajú zákony ktoré pasujú im-aj oni musia z niečoho žiť. :mad::mad::mad: chudáčikovia...
... ale nie o tom je táto téma, takže Ti ďakujem za tú stránku, práve som aj ja na nej zistila niekoľko skutočností,o ktorých som netušila a keď to zajtra poviem konateľovi... asi spadne zo stoličky na zadok:---:---:---