rozeta
01.10.09,09:36
Ahojte.
Chystáme s partiou párty na halloween v maskách. Len nejako neviem nájsť inšpiráciu na masku pre seba. Malo by to byť jednoduché, aby sa v tom dalo dobre pohybovať a tiež aby sa v tom dalo vyjsť aj von - cesta na párty. Cigánka, striga, pirát, kovboj a pod. tam už určite budú. Chcelo by to niečo originálne ale aj aby maska nebola veľmi drahá.
Vopred ďakujem za všetky nápady. :D
JarkaL
01.10.09,08:39
Môžeš byť duch, prehoď cez seba bielu plachtu a vystrihni otvory na ústa a oči.
rozeta
01.10.09,09:43
aj nad tým som rozmýšľala, no keďže mi je ľúto plachty, tak som vymyslela "arabku" to je podobné, len si neviem predstaviť ako sa v tom bude presúšať po ulici, má to aj výhody - žiadny mejkap a pod to hoci aj tepláky :-DD
stonka
01.10.09,09:49
Môžeš byť duch, prehoď cez seba bielu plachtu a vystrihni otvory na ústa a oči.
:D:DPredstavila som si, keby v takej maske šoférovala
danushka
01.10.09,10:13
:D:DPredstavila som si, keby v takej maske šoférovala
Tu by to okolie asi nepochopilo, neviem či by maska neskončila na pohotovosti:D

Inak minulého roka som bola v čase Halloweenu vo Vancouveri. Oni to tam naozaj úplne vážne prežívajú už dva týždne dopredu. Domy, záhrady majú ozdobené tekvicami, pavučinami, strašidlami, bosorkami, v záhradkách majú cintoríny:eek:...
a v deň ,,H" chodia v maskách deti do škôl, ľudia v maskách do práce, v obchodoch obchodníčky, lekári v zdravotných strediskách - jednoducho všetko v maskách.
Bolo to nezvyčajné pre Európana,ale páčilo sa mi to. A tie detičky, tým žiarili očičká asi najviac:)
Stanislav 1975
01.10.09,10:15
Ja keď som riešil akú masku si zvoliť na karneval,tak mi bolo povedané,že nemusím mať nijakú-doslova-" stano,ty si maska už sám o sebe...":D:D:D