terry
22.08.05,09:57
Milí Páni obraciam sa hlavne na Vás ako na pánov tvorstva :-)) ako mám postupovať pri kúpe holiaceho strojčeka? na čo si treba dať pozor, a ktoré su najkvalitnejšie? Vie niekto odporučiť nejaký link na túto tému ? Cenovo by sa to malo pohybovať tak okolo 5000,-Sk ............ Ďakujem
hron
22.08.05,08:03
Moje najlepsie skusenosti su s philipsshave, rozhodne kotucove, najmenej tri, plus zastrihovaci modul. kupoval som za nejakych cca 2000,- sk, s cenami to netreba prehanat.
brm
22.08.05,10:27
Milí Páni obraciam sa hlavne na Vás ako na pánov tvorstva :-)) ako mám postupovať pri kúpe holiaceho strojčeka? na čo si treba dať pozor, a ktoré su najkvalitnejšie? Vie niekto odporučiť nejaký link na túto tému ? Cenovo by sa to malo pohybovať tak okolo 5000,-Sk ............ Ďakujemhm, to záleží od toho, či si ty budeš holiť strnisko na ksichte, alebo tvoja frajerka nohy...
hron
22.08.05,11:12
hm, to záleží od toho, či si ty budeš holiť strnisko na ksichte, alebo tvoja frajerka nohy...
ehmmm, tak kto je tu vlastne panom tvorstva?
účtovník 007
22.08.05,11:24
hm, to záleží od toho, či si ty budeš holiť strnisko na ksichte, alebo tvoja frajerka nohy...
Predpokladám, že "terry" je žena a chce svojmu milému kúpiť holiaci strojček. Preto zadala otázku. Ja neviem poradiť, ale "karkulka" Tvoja odpoveď bola trochu drsná. Aj keď naozaj záleží, čo sa bude s tým strojčekom holiť....
bepo
22.08.05,11:51
Ak je terry žena tak karkulkina odpoveď bola nielen drsná ale aj vtipná :D
hron
22.08.05,12:45
Ak je terry žena tak karkulkina odpoveď bola nielen drsná ale aj vtipná :D
Elementarna logika mi hovori, ze na holenie zenskych noh sa nikdy nikto nebude pytat panov tvorstva. Tolko som uz zo zakladov zivota pochopil.
Este mam nejasno v otazke kto teda je panom tvorstva.