Silvia123
01.10.09,14:31
Prosím Vás neviete ako budú posudzovať súbeh materských dovoleniek? Budem mať nárok na vyšší rodičovský príspevok pri druhom dieťati, t.j. na tých 256 €, ak som teraz na rodičovskom (syn má 2 roky) a chcela by som druhé dieťa, len by ma zaujímalo či dostanem ten vyšší rodičovský (pred touto materskou som pracovala), alebo musím ísť najskôr na 9 mesiacov do práce, aby som mala vyšší rodičovský pri druhom. Nejako som sa to nikde nedočítala. Budem veľmi vďačná za odpoveď.
veronikasad
01.10.09,12:39
Prosím Vás neviete ako budú posudzovať súbeh materských dovoleniek? Budem mať nárok na vyšší rodičovský príspevok pri druhom dieťati, t.j. na tých 256 €, ak som teraz na rodičovskom (syn má 2 roky) a chcela by som druhé dieťa, len by ma zaujímalo či dostanem ten vyšší rodičovský (pred touto materskou som pracovala), alebo musím ísť najskôr na 9 mesiacov do práce, aby som mala vyšší rodičovský pri druhom. Nejako som sa to nikde nedočítala. Budem veľmi vďačná za odpoveď.
V názve témy máš pravdepodobne chybu v dátume.

Všetky podrobnosti sa dozvieš ak sa zúčastníš v popoludňajších hodinách bezplatnej konzultácie s p. Mihálom na niektorom z jeho seminárov uvedených v prvom príspevku tejto témy.

http://www.porada.sk/t118368-seminar-odvody-komplexne.html
K dátumu seminára je uvedené + materské
Silvia123
01.10.09,12:47
Áno-chybička od 1.1.2010! akosi som si už zvykla na ten rok 2009 :) -len mi ten názov už nejde opraviť. No ja nemôžem ísť na žiaden seminár, mám malé dieťa a zaujíma ma len táto jedna otázka, nie som personalistka, ale pevne verím, že po tomto seminári mi niekto sem napíše odpoveď na moju otázku. Ja viem, že teraz je to nové a čerstvé, tak počkám.
Silvia123
01.10.09,12:48
podarilo sa mi to opraviť.
Jozef Mihál
02.10.09,06:49