polis1
02.10.09,09:49
Dobrý den

nestretli ste sa niekto s tým, že na príkaze na začatie exekúcie nie je žiadne číslo kam danú exekúciu poslať?Môže sa to poslať priamo na exekútorsky úrad poštovou poukážkou?

dakujem
VERONIKA6
02.10.09,07:53
Dobrý den

nestretli ste sa niekto s tým, že na príkaze na začatie exekúcie nie je žiadne číslo kam danú exekúciu poslať?Môže sa to poslať priamo na exekútorsky úrad poštovou poukážkou?

dakujem
Stalo sa aj mne, zavolaj exekútorský úrad a oni Ti poradia.
polis1
02.10.09,07:55
práveže že tam nie je vobec číslo na nich a ked som si ho nasla na internete tak mi to tam nikto neberie a skúsam to tam už viac dní po sebe
Anja111
02.10.09,08:05
Dobrý den

nestretli ste sa niekto s tým, že na príkaze na začatie exekúcie nie je žiadne číslo kam danú exekúciu poslať?Môže sa to poslať priamo na exekútorsky úrad poštovou poukážkou?

dakujem
Zrejme príde ešte Exekučný príkaz, v ktorom už číslo účtu bude... Zatiaľ peniaze iba stŕhaj a odkladaj. Pošleš ich exekútorovi spolu za viac mesiacov.
Monča
02.10.09,09:04
Pokiaľ tam nie je uvedené, že to má zrovnať v nejakej lehote, tak môže počkať na číslo účtu. Lenže sa môže stať, že keď príde exekúčny príkaz, už v ňom bude uvedené, že sa má vykonať exekúcia z účtu. V ten posledný deň,napr. 14 deň už musia byť peniaze na ich účte, v ten deň okamžite dávajú blokovať účty v bankách, ktoré si zistia a exekúčny príkaz príde aj dodatočne. Kým ich odblokujú, potrvá aj týždeň, aj keď medzitým všetko zrovnáte.
invest
02.10.09,10:10
Dobrý den

nestretli ste sa niekto s tým, že na príkaze na začatie exekúcie nie je žiadne číslo kam danú exekúciu poslať?Môže sa to poslať priamo na exekútorsky úrad poštovou poukážkou?

dakujem
Ja som mala tiež taký prípad. Keď som zavolala ex. tak mi povedal, že mám peniaze iba stŕhať a nechávať si ich. Potom príde exekučný príkaz a peniaze pošlem na účet, ktorý tam bude. Robia to tak vtedy, keď ešte prebieha nejaké konanie ohľadom tej exekúcie, lebo mne potom prišlo, že ten exekučný príkaz je zrušený a peniaze som musela vrátiť zamestnancov.
polis1
02.10.09,10:25
prave súhlasim s invest pretože som tam teraz volala a tak isto mi povedala exekútorka, že dané zamestnancovi to mame strhať do depozitu a ako nám pride exekučný príkaz tak potom to jej len zašleme a tam už bude účet