Peterkrk
02.10.09,09:56
Pozdravujem, transmitter v aute mám už dlhšiu dobu, nebol pri ňom návod a teraz neviem ako prepnúť náhodné prehrávanie skladieb na prehrávanie klasické (teda postupne jednu za druhou). Ďakujem za pomoc.
Mám tento typ : http://www.autovybava.sk/fm-digital-transmitter-03-p-3.html
Peterkrk
02.10.09,10:12
Tak som to nakoniec našiel sám :

Zdravím všechny uživatele toho přístroje. Mám tady pár informací, o kterých pravděpodobně neví ani tady na MNShopu (tím se jich tady nechci nijak dotknout nebo urazit je, Zn. Každý prostě nemůže vědět všechno):

1) Jak jsem tady četl, několik lidí si stěžovalo, že se hudba nedá poslouchat, že to strašně šumí apod. Zkuste nejdřív toto nastavení: Pokud používáte SD kartu nebo USB vstup, nenastavujte si výstupní hlasitost na FM Transmitteru (dále jen FMT) maximální hlasitost ný brž tak VOL 8 nebo max. 10, hlasitost si v pohodě zesílíte na Vašem rádiu. V opačném případě dohází k přetížení frekvenčního pásma a následně k zhoršení kvality poslechu. Toto není chyba přístroje nýbrž fyzikální omezení. Kdo chce vědět více, nechť si prostuduje odbornou literaturu.

2) Pokud používáte LINE-IN vstup je toto nastavení hlasitosti, popřípadě ekvalizéru na vašem zdrojovém zařízení nikoli na FMT, tudíž zase hlasitost určitě ne na maximum, ale je třeba to odzkoušet nejlépe na nějaké basově agresivní hudbě u té to jde velice jednoduše poznat.

3) NÁHODNÉ PŘEHRÁVÁNÍ je v tomto přístroji PODPOROVÁNO! Stačí pouze dlouze podržet tlačítko PLAY/PAUSE na FMT, pozor nikoli na dálkovém ovládání. Tímto se funkce aktivuje a zobrazí se to na dipleji. Vypíná se opakovaným podržení stejné klávesy ;) P.S. Náhodné přehrávání samozřejmě funguje pouze u SD karty a USB zařízení.
Peterkrk
15.10.09,09:23