roman100
03.10.09,13:29
Ahojte, dali sme firme založiť s.r.o., povedali,že ju dávajú zapísať do obchodného registra na druhý deň,ako dostali podklady,avšak už to je 12 pracovných dní a stále nie je zapísaná.Povedali nám,že sa to vlečie na súde,ale neviem či to je možné,keď je zákonom stanovený termín zapísania,myslím,že do 7 dní.Peniaze zobrali vopred.Myslíte,že sa to naozaj môže tak dlho naťahovať?Ďakujem.
Lianka
03.10.09,11:32
Vypytala by som si od nich potvrdenu kopiu podania - nech viete, kedy dokumenty na sud v skutocnosti podali.
marina8
03.10.09,14:43
Ahojte, dali sme firme založiť s.r.o., povedali,že ju dávajú zapísať do obchodného registra na druhý deň,ako dostali podklady,avšak už to je 12 pracovných dní a stále nie je zapísaná.Povedali nám,že sa to vlečie na súde,ale neviem či to je možné,keď je zákonom stanovený termín zapísania,myslím,že do 7 dní.Peniaze zobrali vopred.Myslíte,že sa to naozaj môže tak dlho naťahovať?Ďakujem.


treba si vypytat potvrdenie kedy to bolo podane
ste davali splnomocnenie na zastupovanie?
lebo kludne sa mohlo stat, ze v lehote na zapis proste sud odmietol zapis vykonat a predmetna firma musela pisat namietku a odstranit nejake formalne nedostatky a tam plynie dalsia lehota na zapis
treba sa spolocnosti opytat, ze aky je problem, ci vsetky podklady , ktore ste dodali su v poriadku a rovno sa ich opytat, ze ci sa nevyskytla nejaka " havaria" ;)
zalobaba
03.10.09,16:16
..... a pouvažovať nad uverejnením názvu firmy, ktorá sľúbila a nesplnila napriek tomu, že peniaze vzala vopred.....:confused:
roman100
03.10.09,20:23
Dakujem za odpovede,bol som tam v stredu a povedali mi,ze vsetko je v poriadku,ze sud meska,v pondelok to pojdem riesit a ak su neseriozni,zverejnim ich nazov.Este raz vam dakujem.
j.sch
19.10.09,14:14
Dakujem za odpovede,bol som tam v stredu a povedali mi,ze vsetko je v poriadku,ze sud meska,v pondelok to pojdem riesit a ak su neseriozni,zverejnim ich nazov.Este raz vam dakujem.
Ako si dopadol???

No asi som sa ozval neskoro------- sory vymažte to prosím