tinkastr
03.10.09,16:26
poprosila by som vas o jednu radu, moj priatel zostal od 1.10.2009 s nasou 16 mesacnou dcerou na rodicovskej, na ktoru siel z uradu prace. pred narodenim dcery bol zamestnany, s prestavkou 1,5 mesiaca , kde menil zamestnanie a bol bez prace. ja som bola pred narodenim dcery zamestnana vkuse 9 rokov, cize som mala narok na matersku aj rodicovsku. bude mat narok otec na vyssii rodicovsky prispevok?kto sa posudzuje on, alebo ja?kedze na materskej som bola ja, dakujem za radu. co je vlastne podmienkou na poberanie noveho vyssieho RP od r. 2010??ked vsade sa pise, ze matka pred porodom musela byt zamestnana...dakujem
Jozef Mihál
03.10.09,14:39
Komplikovaná ale po cca 15 minútach rozhovoru vysvetliteľná otázka. Možno Vám tu na ňu niekto odpovie, ja určite na seminároch po spomínanom osobnom rozhovore.
brčko
03.10.09,19:46
poprosila by som vas o jednu radu, moj priatel zostal od 1.10.2009 s nasou 16 mesacnou dcerou na rodicovskej, na ktoru siel z uradu prace. pred narodenim dcery bol zamestnany, s prestavkou 1,5 mesiaca , kde menil zamestnanie a bol bez prace. ja som bola pred narodenim dcery zamestnana vkuse 9 rokov, cize som mala narok na matersku aj rodicovsku. bude mat narok otec na vyssii rodicovsky prispevok?kto sa posudzuje on, alebo ja?kedze na materskej som bola ja, dakujem za radu. co je vlastne podmienkou na poberanie noveho vyssieho RP od r. 2010??ked vsade sa pise, ze matka pred porodom musela byt zamestnana...dakujem

ja teda skusím odpovedať, tak dúfam, že sa nezmýlim. Berte s rezervou. ;)

Podla mna vzhladom na to, že dva roky pred narodením dieťaťa bol aspon 270dní nem.poistený, tak má možnosť získať aj nárok na RP 256eur do 2-och rokov dieťaťa, ak požiada UPSVaR, aby bol posudzovaný podla zákona o RP účinného od 1.1.10 (ak ho schvália v znení v akom ho predložila vláda). V takom prípade ale nemôže pracovať ani na dohodu, aby nestratil nárok na RP vôbec t.j. ak by pracoval na dohodu, nebude mať v takom prípade nárok ani na nižší RP, ale len na príspevok na starostlivosť o dieťa.

Druhá možnosť je ostať poberať nižší RP, t.j. nepožiadať o posudzovanie podla nového zákona. V takom prípade môže pracovať na dohodu a nárok na RP nestratí, ak sa počas jeho práce na dohodu o dieťa bude starať mamička alebo niekto bez živnosti.
tinkastr
04.10.09,13:41
dakujem za odpoved, cize rozdiel medzi dvomi RP je ten, ze pri tom dnesnom je mozne pracovat aj na dohodu popri RD a pri tom novom nie.a tych 270 dni za posledne dva roky teda sa rataju u otca, ked zostane na RD, nie u mna ako matky, ktora bola riadne na materskej a pre porodom splnala vsteky kriteria na jej narok
dakujem este raz
jarka.kubikova
19.01.10,23:25
Zdravim. Mam podobnu otazku ale v situacii po 1.1.2010. Konkretne, RP poberam od septembra 2009, ak by som v aprili 2010 nastupila do prace a o RP by poziadal moj manzel, berie sa to ako pokracovanie vyplacania a moze poberat aj ten nizsi RP a tym padom pracovat na dohodu? Alebo si uz automaticky musi ziadat o ten vyssi a teda pracovat uz popritom nemoze ani na dohodu? Niekde v temach o oteckoch na RD som sa docitala, ze ak nastupuje po matke na RD u toho isteho dietata otec tak sa nedava celkom nova ziadost len sa meni vyplacanie RP na druhu opravnenu osobu v ziadosti. A potom si myslim ze de facto nejde o novu ziadost o RP, ale pokracovanie vyplacania RP druhej osobe a tam by sa to potom nemalo menit podla noveho...ci sa mylim? Dakujem za odpoved...