PotPalo
03.10.09,19:54
Dostal sa mi do rúk MP3 (alebo MP4?) prehrávač, a potreboval by som k nemu návod, lenže nikde na ňom nieje napísaný typ. Viem len tieto údaje: LAVOD, 1GB alebo MicroSD, nabíjanie cez USB. Má farebný displej a vie zobraziť aj fotky a video (neviem akého formátu, ešte sa mi žiadne nepodarilo prehrať). Prikladám jeho foto, rozmery má 77 x 39 x 11 mm.

Ak ho niekto poznáte, napíšte mi aspoň typ, lebo na internete sa mi ho nepodarilo nájsť.
buchač
04.10.09,16:54
Dostal sa mi do rúk MP3 (alebo MP4?) prehrávač, a potreboval by som k nemu návod, lenže nikde na ňom nieje napísaný typ. Viem len tieto údaje: LAVOD, 1GB alebo MicroSD, nabíjanie cez USB. Má farebný displej a vie zobraziť aj fotky a video (neviem akého formátu, ešte sa mi žiadne nepodarilo prehrať). Prikladám jeho foto, rozmery má 77 x 39 x 11 mm.

Ak ho niekto poznáte, napíšte mi aspoň typ, lebo na internete sa mi ho nepodarilo nájsť.

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


LAVOD CORPORATION

PrimaryBusiness Type: Manufacturer,Importer/Exporter
Products/Services We Offer: External Storage, USB Flash Disk, MP3 Players, Digital Frame
Year Established: 2003
OEM/ODM : Available
Focus Markets:
EUROPE: 80%
NORTH AMERICA: 10%
ASIA: 10%

http://www.q4321.com/company/profile.asp?companyid=8844

Inak , čo sa týka návodu , zožeň si nejaký iný , povedzme TEAC .....všetky sú na jedno kopyto ...akonáhle budeš vedieť princíp jedného , vnikneš do tajov aj toho svojho ...
Je to ako s mobilom , nič nové , akurát sa pohybuješ v inom prostredí ...
PotPalo
05.10.09,11:18
Tak som si stiahol návod na TEAC MP-211 a moc mi to nepomohlo. Keď chcem použiť napríklad diktafón, tak to neviem spustiť. Najprv sa vyberie priečinok MICIN.DIR (ktorý je prázdny), a potom neviem ako ďalej-ako spustiť nahrávanie. Na TEAC sa má podržať tlačidlo play, ale na tomto mi to vypne, lebo podržaním play sa vypína. Skúšal som podržať alebo stlačiť aj iné tlačidlá, ale vždy to buď nič nerobilo, alebo som sa dostal o priečinok vyššie, alebo naspäť do výberu funkcie (diktafón-fotky-hudba...).

Už začínam mať podozrenie na chybný firmware.:(:(:(
PotPalo
25.10.09,13:07
Už som na to prišiel. Nahrávanie sa dá spustiť len počas prehrávania, a to tlačidlom, ktorým sa volí režim zmeny hlasitosti. No, dosť debilne vymyslené...
Inak kvalita záznamu je taká mizerná (rušenie), že to ani nebudem nikdy používať ako diktafón.