giovanna1
04.10.09,15:35
Mám krásny nový telefon, len žiaľ s ním neviem nič urobiť - okrem telefonovania. To som zvládla. A ešte správy... aj to neviem aké veľké sms alebo mms posielam, nikde to neviem zistiť - len na konečnom počte na účte v Tmob. Vkladať hudbu, vyberať fotky, skrátka všetko to čo som bola zvyknutá robiť na Nokii - to mi vôbec nejde. Videla som aj návod, ale nedarí sa. Nemám prehľad - je na to literatúra - nie v angl. jazyku, ktorá by praobyčajnému laikovi pomohla zvládnuť prácu s týmto zázrakom? Úplne najviac by mi pomohol niekto keby to urobil za mňa ... ale nie preto že sa mi nechce, rada sa to naučím, len momentálne neviem kde a ako... Vie mi niekto poradiť?
xxxpower2
04.10.09,14:22
No ahoj..ak si z NR/LV alebo okolia tak ti s tym rad pomozem osobne...
Alebo mi napis na icq-478-261-041
mpca
04.10.09,16:08
mimotemy co tak ten ajfon hodit o stenu, a kupit si novu nokiu?? :D
Braňo
04.10.09,16:41
xxxpower2
04.10.09,17:08
A co tak naucit sa pouzivat pokrokove zariadenia?
buchač
04.10.09,17:17
mimotemy co tak ten ajfon hodit o stenu, a kupit si novu nokiu?? :D

...lepšie by bolo ....EJ FUJ ...doslovný preklad ...;):rolleyes::---:D
Fero11
04.10.09,17:23
mpca
04.10.09,17:42
google mi nehovoril nic o tom, ze by mal dnes dovolenku ....
http://www.google.sk/search?hl=sk&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ask%3Aofficial&hs=npq&q=iphone+manual&btnG=H%C4%BEada%C5%A5&meta=lr%3D

Výsledky 1 - 10 z približne 23 500 000 pre iphone manual. (0,19 sekúnd)
alla66
04.10.09,17:49
...lepšie by bolo ....EJ FUJ ...doslovný preklad ...;):rolleyes::---:D
mimotemy Kto nevie s ním pracovať, nie je spokojný..syn má iPhone, chráni si ho ako oko v hlave, predtým mal všetky telefóny po pár mesiacoch na nepoznanie. (poškriabané).... Dal mi na vedomie, že už iný mobil nechce, iba jablko....
giovanna1
04.10.09,18:04
áno, priznávam, neviem používať pokrokové zariadenia ... ale viem upiecť fajnový koláč, aj fotografovať viem, a v záhradke sa tiež nestratím:--- No pokúsim sa to napraviť, jasne, všetkým ďakujem, dnešná noc bude venovaná môjmu telefonu. On ten telefon je určite dobrý, len zložitý na mňa... ja som nemala v pláne ho vlastniť, skrátka ho mám, tak sa idem potrápiť s ním.
alla66
04.10.09,18:08
áno, priznávam, neviem používať pokrokové zariadenia ... ale viem upiecť fajnový koláč, aj fotografovať viem, a v záhradke sa tiež nestratím:--- No pokúsim sa to napraviť, jasne, všetkým ďakujem, dnešná noc bude venovaná môjmu telefonu. On ten telefon je určite dobrý, len zložitý na mňa... ja som nemala v pláne ho vlastniť, skrátka ho mám, tak sa idem potrápiť s ním.
možno ti pomôže táto stránka
http://www.iphone.cz/
Anull11
04.10.09,20:14
aby si nakoniec nestravila niekolko noci hranim hier na iphone ;-)
dalid
05.10.09,08:03
Niekomu sa paci, niekomu nie. V prvom rade sa drz manualu, isto si ho dostala. Ked ako sama pises ze nie si technicky typ, tak zial naozaj len citat a citat manual, alebo mat stastie na cloveka co byva blyzko teba a ukaze ti co potrebujem vediet. iPhone - designovka. Ja osobne by som ho nechcel. A ak ano, tak okamzite by som potreboval robit jailbrake, cim zas stratim zaruku... Hlavne ze budes s nim spokojna. :) a vela zabavy ;)
xxxpower2
05.10.09,16:10
Boze vsak ked chce tak mi mapis zajtra na icq vecer a pomozem ti.Alebo kuk na sk-iphone.net;)
JailBrakeom zaruku nestratis..staci rstore a mas:)
Designovka?No ani nie uz daaaavno....dokaze to vsetko co Netbook v podstate....Vysvetlite pojem dewsignovka a mozeme sa bavit dalej takymto veciam..inak to neries lebo asi nevies o com pises....
giovanna1
05.10.09,22:06
Zatiaľ ďakujem veľmi, neskôr sa ozvem.
dalid
06.10.09,04:37
2 xxxpower2 - a to porovnavas s netbookom, tak to potom mozeme hovorit o kazdom jednom PDA-cku a nie iba o iPhone... Ale toto tu neriesme, OK?
xxxpower2
06.10.09,08:24
Vsak neriesime ja len riesim to ze tu ltosi radil uplne hluposti.Niekto tu chce pomoct a posty typu hod o stenu a podobne su uplne od veci.Nemyslis?Pokial s nim nevie robit tak jej velmi rad pomozem a to hocikomu