erzet
04.10.09,18:34
Mám Power Point 2003. Prosím Vás ako sa nastavuje automatické prehrávanie prezentácie? Ďakujem
tuta
04.10.09,17:03
Nastavíš to na hornej lište v poradí prezentácia - nastavenie prezentácie - automatická prezentácia
Chobot
04.10.09,19:54
Mám Power Point 2003. Prosím Vás ako sa nastavuje automatické prehrávanie prezentácie? Ďakujem

Alebo máš na mysli to, že keď si to niekto otvorí, tak sa mu automaticky začne prezentácia? V tom prípade vytvorenú prezentáciu musíš uložiť cez príkaz "Uložiť ako" a vyberieš možnosť "Čistá prezentácia programu PowerPoint" s koncovkou .pps.
erzet
05.10.09,04:51
Alebo máš na mysli to, že keď si to niekto otvorí, tak sa mu automaticky začne prezentácia? V tom prípade vytvorenú prezentáciu musíš uložiť cez príkaz "Uložiť ako" a vyberieš možnosť "Čistá prezentácia programu PowerPoint" s koncovkou .pps.
Myslel som, že keď spustím prezentáciu, aby som po každý jeden snímok nemusel prepínať manuálne.
Marína
05.10.09,06:28
Musíš si nastaviť časovanie v súbore s príponou .ppt, ktorý potom uložíš tak, ako píše Chobot, vo formáte .pps.
1. Klikni pravým tlačítkom myši na 1. obrázok/prechod snímky
2. Vpravo nájdeš Prechod na ďalšiu snímku. Zaklikni automaticky po, nastav čas a použiť na všetky snímky("po zakliknutí myšou" môžeš ponechať zakliknuté)
3. Ak chceš mať každú snímku s iným časom, môžeš opraviť jednotlivo tak, že sa nastavíš na každý obrázok s tým, že zopakuješ bod 1 a 2, čas upravíš.

Viď priložený súbor.
katka50
05.10.09,06:31
Myslel som, že keď spustím prezentáciu, aby som po každý jeden snímok nemusel prepínať manuálne.
Zrejme máš koncovku .ppt, klikni pravou myšou, daj premenovať a prepíš na pps.
Marína
05.10.09,06:38
Zrejme máš koncovku .ppt, klikni pravou myšou, daj premenovať a prepíš na pps.
Katka, lenže prechod na ďalšiu snímku môže byť nastavený - prechod myšou.
Blankake
05.10.09,06:43
Myslel som, že keď spustím prezentáciu, aby som po každý jeden snímok nemusel prepínať manuálne.
Ak myslíš v prezentácii, ktorú Ti napr. niekto pošle, tak v každej to môže byť nastavené ináč. Ak by si to chcel zmeniť (a je možné vykonávať v nej zmeny), tak by si musel danú prezentáciu otvoriť v Powerpointe, tam zmeniť nastavenie a uložiť.
erzet
05.10.09,07:26
S premenovávaním, medzi pps a ppt nemám problém. Na MPP 2000 som to v práci skúsil, tak to funguje ešte to musím urobiť doma. Robím taký zoznam na Gulášstretko do Pezinka poraďákov. Dík
Blankake
05.10.09,07:30
S premenovávaním, medzi pps a ppt nemám problém. Na MPP 2000 som to v práci skúsil, tak to funguje ešte to musím urobiť doma. Robím taký zoznam na Gulášstretko do Pezinka poraďákov. Dík
Tak keď Ty vytváraš svoju prezentáciu, tam máš možnosti nastavenia prechodu snímok - dokonca to môžeš zvoliť pre všetky rovnako alebo pre každú ináč. :)

Tu máš stručný návod:
http://office.microsoft.com/sk-sk/powerpoint/HP051923401051.aspx
erzet
05.10.09,08:41
Tak keď Ty vytváraš svoju prezentáciu, tam máš možnosti nastavenia prechodu snímok - dokonca to môžeš zvoliť pre všetky rovnako alebo pre každú ináč. :)

Tu máš stručný návod:
http://office.microsoft.com/sk-sk/powerpoint/HP051923401051.aspx
Dík, ale v práci mi to funguje podľa vašich návodov - inštrukcií. Uvidím doma. Zatiaľ ďakujem
erzet
05.10.09,18:39
Áno, funguje to aj doma.
Nerobievam prezentácie a keď tak iba z obrázkami preto to je chudobné. Vo štvrtok večer to dám na tu stránku stretka.
erzet
09.10.09,07:17
Už je tam tá prezentácia pre gulášstretko Pezinok
erzet
09.10.09,15:14
Mám info že niektorý nepočujú, podklad, pesničku.
Marína
09.10.09,20:32
Mám info že niektorý nepočujú, podklad, pesničku.
Z toho vyplýva, že do prezentácie si vložil pesničku vo formáte mp3 a nie wav. Ak je to tak, tebe sa pesnička spustí, lebo si ju nájde u teba v PC, nie je však súčasťou prezentácie, t. z. že ak ju aj niekomu pošleš alebo tu "prilepíš", neobsahuje muziku. Pesničku vo formáte mp3 prekonvertuješ na wav programom CDex.
erzet
17.12.21,13:22
Marína ďakujem