Stanislav 1975
05.10.09,14:33
Chobot
05.10.09,12:51
http://www.youtube.com/watch?v=fpw3YuyEDKE&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=nsk6XfzRebc&feature=related



:D:D:D

Myslím, že keby tam neboli tí policajti, tak ten reportér dostane od tých štamgastov takú cez držku, že....:D

Strašne rýpavý typ to je, priam si o to koledoval...
camozzi
05.10.09,12:51
Tolkeeeee roky a nezmenilo sa k lepsiemu absolutne nic. Skor naopak :rolleyes:
mzdarka renca
05.10.09,13:02
Stanislav 1975
05.10.09,13:04
Stanislav 1975
05.10.09,13:13
Myslím, že keby tam neboli tí policajti, tak ten reportér dostane od tých štamgastov takú cez držku, že....:D

Strašne rýpavý typ to je, priam si o to koledoval...

Ale ten prevádzkar v tom druhom videu sa dobre bránil...
buchač
05.10.09,13:34
Tolkeeeee roky a nezmenilo sa k lepsiemu absolutne nic. Skor naopak :rolleyes:

mimotemy , no predsa som sa musel tak trochu vyjadriť , nakoľko je dosť veľa poprekrúcaných skutočností , ktoré mládež vidí a počuje len sprostredkovane a čo je hlavné , účelovo ...

K oveľa , oveľa horšiemu .....

Vtedy sa kontroloval chlast , či dotyčný je zamestnaný alebo nie ....
Nemal si pečiatku , si príživník , štát Ťa živiť nebude , šup do ťurmy ...

Dnes ..???????

Nemáš pečiatku , si ožratý ako snop , serie , koho to asi tak št...rie......
Policajta , poslanca ....čo Ti kto môže , keď nejak obzvlášť v tom pohostinnom zariadení nevystrájaš ..????

Vás to neštve ?
Platíte dane / ja už síce nie , živíte ma ...;) / ale štvú ma veci okolo tak , ako keby som ich platil a boli teda poriadne vysoké ...

Tak potom ako je vám , keď vidíte šoty na You Tube , ako je zrichtovaná naša mládež po požití chlastu , P-čka , kokosu , marišky čikuli , čuča ............bóže , je toho toľko , že diplomku by som vedel urobiť ...
Netvrdím , že sa nevystrájalo v tej dobe , aj skôr sme poniektorí zažili a aj vymysleli iné veci , ale všetko v mediach normy
Dnes po určitej večernej hodine sa na ulicu ani neoplatí vyjsť , lebo nebude jeden vedieť , komu má poďakovať , nakoľko takú fásne , že bude mať pred očami nie jednu hviezdičku , ale celú oblohu ...
...a akože toto je vám , hm , na smiech ..?????

Že minoritná / určitá / spoločnosť nerobí , ale len sa poflakuje , kradne , bije , vraždí .....ale sociálne výhody berie ...

No tak , poďme smejme sa .....:---:---:---:D:D:D:D:D:D
Že sa Gustík zašpotal , že mal možno vypité pri čítaní prejavu ????
Ale to je už pasé ..!!!!!! Hlavne , keď si prečítam názov témy ....
Horšie je , že v dnešnej dobe sú naši zákonodarcovia chránení takou imunitou , že ani 5 kg semtexu by ju nerozbilo ....

Zaspomínam si na časy minulé , je pravdou ...
Je tiež pravdou , že bolo ako bolo ....vraj neboli pomaranče
Vraj sa nemohlo cestovať ......
VRAJ ....

Všetko je ale diskutabilné .....VRAJ


Chobot Re: Pitie alkoholu počas pracovnej doby a mládeže...
Myslím, že keby tam neboli tí policajti, tak ten reportér dostane od tých štamgastov takú cez držku, že....
Strašne rýpavý typ to je, priam si o to koledoval...
Len tak na okraj , dnes sa krivo pozrieš a máš ju ....ani rýpať nemusíš ...:rolleyes:;):cool:

P.S.:
Podotýkam a zdôrazňujem , že v žiadnej strane som nikdy nebol , či v minulosti , či teraz ....všetkým ide o jedno ..
Stanislav 1975
05.10.09,13:42
mimotemy , no predsa som sa musel tak trochu vyjadriť , nakoľko je dosť veľa poprekrúcaných skutočností , ktoré mládež vidí a počuje len sprostredkovane a čo je hlavné , účelovo ...

K oveľa , oveľa horšiemu .....

Vtedy sa kontroloval chlast , či dotyčný je zamestnaný alebo nie ....
Nemal si pečiatku , si príživník , štát Ťa živiť nebude , šup do ťurmy ...

Dnes ..???????

Nemáš pečiatku , si ožratý ako snop , serie , koho to asi tak št...rie......
Policajta , poslanca ....čo Ti kto môže , keď nejak obzvlášť v tom pohostinnom zariadení nevystrájaš ..????

Vás to neštve ?
Platíte dane / ja už síce nie , živíte ma ...;) / ale štvú ma veci okolo tak , ako keby som ich platil a boli teda poriadne vysoké ...

Tak potom ako je vám , keď vidíte šoty na You Tube , ako je zrichtovaná naša mládež po požití chlastu , P-čka , kokosu , marišky čikuli , čuča ............bóže , je toho toľko , že diplomku by som vedel urobiť ...
Netvrdím , že sa nevystrájalo v tej dobe , aj skôr sme poniektorí zažili a aj vymysleli iné veci , ale všetko v mediach normy
Dnes po určitej večernej hodine sa na ulicu ani neoplatí vyjsť , lebo nebude jeden vedieť , komu má poďakovať , nakoľko takú fásne , že bude mať pred očami nie jednu hviezdičku , ale celú oblohu ...
...a akože toto je vám , hm , na smiech ..?????

Že minoritná / určitá / spoločnosť nerobí , ale len sa poflakuje , kradne , bije , vraždí .....ale sociálne výhody berie ...

No tak , poďme smejme sa .....:---:---:---:D:D:D:D:D:D
Že sa Gustík zašpotal , že mal možno vypité pri čítaní prejavu ????
Ale to je už pasé ..!!!!!! Hlavne , keď si prečítam názov témy ....
Horšie je , že v dnešnej dobe sú naši zákonodarcovia chránení takou imunitou , že ani 5 kg semtexu by ju nerozbilo ....

Zaspomínam si na časy minulé , je pravdou ...
Je tiež pravdou , že bolo ako bolo ....vraj neboli pomaranče
Vraj sa nemohlo cestovať ......
VRAJ ....

Všetko je ale diskutabilné .....VRAJ


Len tak na okraj , dnes sa krivo pozrieš a máš ju ....ani rýpať nemusíš ...:rolleyes:;):cool:

P.S.:
Podotýkam a zdôrazňujem , že v žiadnej strane som nikdy nebol , či v minulosti , či teraz ....všetkým ide o jedno ..
Len opravím- nie kokosu,ale koksu...:D:D:D
a čo sa týka toho prížívnictva- ak si mal kontakty tak si si údajne ľahko vybavil invalidný dochodok...-som počul niečo také...:cool:
Stanislav 1975
05.10.09,13:46
Len opravím- nie kokosu,ale koksu...:D:D:D
a čo sa týka toho prížívnictva- ak si mal kontakty tak si si údajne ľahko vybavil invalidný dochodok...-som počul niečo také...:cool:

A tie pomaranče ni nespomínaj-ja som mal 12 rokov a moja práca bola čakať v zelovoci na pomaranče a banány a stojím tam pred vianocami v mraze 3 hodinky vonku v rade,dojdem na radu a predavačka zahlásila-banány niesú...a zasa u babky na dedine som došiel ráno o 8 do obchodu a pozerali na mňa, že čo chcem mlieko a rožky o 8 hod...:mad::mad::mad:(bolo treba prísť do 7)
Blankake
05.10.09,13:51
A tie pomaranče ni nespomínaj-ja som mal 12 rokov a moja práca bola čakať v zelovoci na pomaranče a banány a stojím tam pred vianocami v mraze 3 hodinky vonku v rade,dojdem na radu a predavačka zahlásila-banány niesú...a zasa u babky na dedine som došiel ráno o 8 do obchodu a pozerali na mňa, že čo chcem mlieko a rožky o 8 hod...:mad::mad::mad:(bolo treba prísť do 7)
Cha... u mojej babky aj dnes treba prísť na rožky skoro ráno, po 8 už nie sú :D:D:D
Stanislav 1975
05.10.09,13:56
Cha... u mojej babky aj dnes treba prísť na rožky skoro ráno, po 8 už nie sú :D:D:D

To som bol na praxi v dedinke Horná ždaňa( to je okres ZH) a tam keď si si nekúpila chlebík v utorok,tak potom bola možnosť až v piatok...
mzdarka renca
05.10.09,13:58
A tie pomaranče ni nespomínaj-ja som mal 12 rokov a moja práca bola čakať v zelovoci na pomaranče a banány a stojím tam pred vianocami v mraze 3 hodinky vonku v rade,dojdem na radu a predavačka zahlásila-banány niesú...a zasa u babky na dedine som došiel ráno o 8 do obchodu a pozerali na mňa, že čo chcem mlieko a rožky o 8 hod...:mad::mad::mad:(bolo treba prísť do 7)

Stanko, ale ak mám byť úprimná, tak v tých radoch si aspoň ľudia našli čas na to, aby sa medzi sebou porozprávali (aj keď v mraze:D), si zober, ako je to dnes:(, každý sa ponáhľa, vrátane mňa:mad:
buchač
05.10.09,14:01
Len opravím- nie kokosu,ale koksu...:D:D:D
a čo sa týka toho prížívnictva- ak si mal kontakty tak si si údajne ľahko vybavil invalidný dochodok...-som počul niečo také...:cool:

Ešte , že je tam to slovíčko .....

Delavarovia mali kontakty ...???;)
Tých bolo v base ako na....
Veksláci a podobne mali pečiatky upratovacích servisov , viď film " Bony .." http://www.youtube.com/watch?v=e-Vd0fqLh_k

Aj modrú knižku si si vraj mohol vybaviť , ak si mal kontakty ....hm , na vojenčine sme mali jedného , okuliare mal ako popolníky a 2 rôčky poctivo odkrútil ....
Stanislav 1975
05.10.09,14:03
Inak ja som mal s príslušnikmi ZNB 2 podobné skúsenosti- v Ba bolo kino mier a to bolo známe,že premietali aj cez deň,doobeda a raz sme sa s kamarátmi dohodli,že nejdeme do školy ale do kina-v pohode pozeráme filmík a zrazu v strede filmu sa rozsvietili svetlá ,nabehli príslušnici a brali nás do radu,že čo nejsme v škole a keďže som nemal vtedy ešte ani občaňák,tak ma zobrali k otcovi do roboty-otec sa moc nepotešil...:cool::cool::cool:

A druhý zážitok ako bola v 88 roku sviečková manifestácia tak samozrejme v škole vyhlásili že je to nepovolené a nemáme tam chodiť,ale ja s kamarátom sme sa dohodli,že ideme kuknúť a boli sme len tak v pozadí,mimo hlavného diania,ale keď som došiel domov celý mokrý,tak tatko hneď vedel kde som bol-ale jeho vina-mal mi dovoliť pozerať Angeliku a bol by som doma-akurát išla Angelika...
Stanislav 1975
05.10.09,14:05
Stanko, ale ak mám byť úprimná, tak v tých radoch si aspoň ľudia našli čas na to, aby sa medzi sebou porozprávali (aj keď v mraze:D), si zober, ako je to dnes:(, každý sa ponáhľa, vrátane mňa:mad:

Toto je pravda,tie medziľudské vzťahy boli vtedy úplne iné,oveľa lepšie ako teraz...:mee::mee::mee:
buchač
05.10.09,14:12
A tie pomaranče ni nespomínaj-ja som mal 12 rokov a moja práca bola čakať v zelovoci na pomaranče a banány a stojím tam pred vianocami v mraze 3 hodinky vonku v rade,dojdem na radu a predavačka zahlásila-banány niesú...a zasa u babky na dedine som došiel ráno o 8 do obchodu a pozerali na mňa, že čo chcem mlieko a rožky o 8 hod...:mad::mad::mad:(bolo treba prísť do 7)

mimotemy
Nerád bych , aby sa to zvrhlo .....

Ak súdim podľa nicku a roku v ňom , je to dátum narodenia ?????
Ak áno , tak vo veku 12 rokov bolo roku pána 1989 ...
...a preto mi nehovor o pomarančoch pred vianocami ....nemá to zmysel ...zažiť 68-my rok , to bolo žúžo , v obchodoch jak plno bolo ....hlavne ľudí ...

Ozaj , ako by ste nadávali , keby ste museli po šichte ísť do Čiernej vykladať vagóny na celý víkend ..mama mi to neraz vravela ...
.... trt celý , vtedy sa ešte aj v sobotu robilo , až do roku 1965/66/ , ešte si pamätám , v sobotu / už len každú druhú / sme mali tri hodiny vyučka ...:rolleyes:
Nika
05.10.09,14:17
To som bol na praxi v dedinke Horná ždaňa( to je okres ZH) a tam keď si si nekúpila chlebík v utorok,tak potom bola možnosť až v piatok...

hej... a to sme si ho museli už v stredu zapísať-objednať. A strýko chodil čakať na plyn (propan-butan) už ráno o 3,00. Doviezli ho až popoludní
Stanislav 1975
05.10.09,14:17
mimotemy
Nerád bych , aby sa to zvrhlo .....

Ak súdim podľa nicku a roku v ňom , je to dátum narodenia ?????
Ak áno , tak vo veku 12 rokov bolo roku pána 1989 ...
...a preto mi nehovor o pomarančoch pred vianocami ....nemá to zmysel ...zažiť 68-my rok , to bolo žúžo , v obchodoch jak plno bolo ....hlavne ľudí ...

Ozaj , ako by ste nadávali , keby ste museli po šichte ísť do Čiernej vykladať vagóny na celý víkend ..mama mi to neraz vravela ...
.... trt celý , vtedy sa ešte aj v sobotu robilo , až do roku 1965/66/ , ešte si pamätám , v sobotu / už len každú druhú / sme mali tri hodiny vyučka ...:rolleyes:

Moj dedo nechodil síce vykladať vagony do čiernej,ale zasa povinne staval železničnú trať mládeže( Hronská dúbrava- Banska štiavnica)
mzdarka renca
05.10.09,14:20
Moj dedo nechodil síce vykladať vagony do čiernej,ale zasa povinne staval železničnú trať mládeže( Hronská dúbrava- Banska štiavnica)

Trať mládeže absolvovali aj moji rodičia, zadara:)
buchač
05.10.09,14:27
mimotemy
Nerád bych , aby sa to zvrhlo .....
Ozaj , ako by ste nadávali , keby ste museli po šichte ísť do Čiernej vykladať vagóny na celý víkend ..mama mi to neraz vravela ...
.... trt celý , vtedy sa ešte aj v sobotu robilo , až do roku 1965/66/ , ešte si pamätám , v sobotu / už len každú druhú / sme mali tri hodiny vyučka ...:rolleyes:


Trať mládeže absolvovali aj moji rodičia, zadara:)

Moja mama asi mala výnimku , samozrejme aj všetci jej kolegovia ...

ONI to totiž mali """"zaplatené """""....

P.S.:
Asi som netrafil na správnu tóninu , končím ...pomaranče aj banány idem kúpiť ...
mzdarka renca
05.10.09,15:09
Moja mama asi mala výnimku , samozrejme aj všetci jej kolegovia ...

ONI to totiž mali """"zaplatené """""....

P.S.:
Asi som netrafil na správnu tóninu , končím ...pomaranče aj banány idem kúpiť ...
tí sa mali, keď to mali zaplatené;)
ajkariky
14.02.10,16:41
Myslím, že keby tam neboli tí policajti, tak ten reportér dostane od tých štamgastov takú cez držku, že....:D

Strašne rýpavý typ to je, priam si o to koledoval...

Nebol to reportér ale kpt. Veselovský žije v Malinove čiže poliš.
Stanislav 1975
14.02.10,16:44
Nebol to reportér ale kpt. Veselovský žije v Malinove čiže poliš.

že? aj mne sa zdal povedomý-neuvádzal on volakedy aj fed.-kriminálni ustredna pátra?
Laco-monter
15.02.10,06:43
Len opravím- nie kokosu,ale koksu...:D:D:D
a čo sa týka toho prížívnictva- ak si mal kontakty tak si si údajne ľahko vybavil invalidný dochodok...-som počul niečo také...:cool:

To ide aj dnes,len treba byť viacej vytrvalý a podmazať na správnych miestach:D.
Len tam musí byť nejaká diagnóza,skrátka tie papiere musia byť na niečom založené....
A aj zdravý usudok k tomu treba.
Ja ako pomerne zdravy 38-ročný chlap,by som asi ťažko vybavil nejaký duchodek.:confused:
No ak ma niekto 57 rokov a zdravie už trochu podlomené, a nemá možnosť získať robotu,tak pre neho je to šanca :cool:, a hlupy by bol taký človek,že by sa jej nechytil.:---
ajkariky
22.02.10,16:52
že? aj mne sa zdal povedomý-neuvádzal on volakedy aj fed.-kriminálni ustredna pátra?

Áno je to tak..... je to on...!!! je mi skoro susedom