hareznicek
05.10.09,15:04
Dobry den,

obraciam sa na vas s mojim problemom. Asi pred dvoma tyzdnami som objednaval notebook z USA cez e-shop, zaplatil som ho svojou embosovanou VISA kartou. Predajca si vytvoril rezervaciu penazi na karte, no co je paradox ze objednavka bola na druhy den zrusena. Rezervacia penazi vsak stale aj po dvoch tyzdnoch existuje a nezrusili mi ju. V banke rezervacie zrusit nevedia. Neviem ci mam nadalej cakat alebo kontaktovat predajcu. Nestretol sa niekto z vas s podobnym problemom? Diki za vsetky rady
Chobot
05.10.09,13:11
Dobry den,

obraciam sa na vas s mojim problemom. Asi pred dvoma tyzdnami som objednaval notebook z USA cez e-shop, zaplatil som ho svojou embosovanou VISA kartou. Predajca si vytvoril rezervaciu penazi na karte, no co je paradox ze objednavka bola na druhy den zrusena. Rezervacia penazi vsak stale aj po dvoch tyzdnoch existuje a nezrusili mi ju. V banke rezervacie zrusit nevedia. Neviem ci mam nadalej cakat alebo kontaktovat predajcu. Nestretol sa niekto z vas s podobnym problemom? Diki za vsetky rady

Treba to nechať tak, nemusíš s tým nič robiť. Pokiaľ sa transakcia nevykonala, tak rezervácia sa automaticky po určitom čase zruší sama. Banka to skutočne nemôže zrušiť.

Ja som raz išiel tankovať, kde sa platí priamo pri stojane kartou. Kartu som autorizoval, ale nestihol som tankovať. Tak som ešte raz autorizoval a natankoval. Na účte som mal 2 rezervácie a následne došiel debet na jednu platbu. Druhá rezervácia tam bola ešte nejakých pár týždňov. Potom sa bez všetkého zrušila.
Stanislav 1975
05.10.09,14:13
Treba to nechať tak, nemusíš s tým nič robiť. Pokiaľ sa transakcia nevykonala, tak rezervácia sa automaticky po určitom čase zruší sama. Banka to skutočne nemôže zrušiť.

Ja som raz išiel tankovať, kde sa platí priamo pri stojane kartou. Kartu som autorizoval, ale nestihol som tankovať. Tak som ešte raz autorizoval a natankoval. Na účte som mal 2 rezervácie a následne došiel debet na jednu platbu. Druhá rezervácia tam bola ešte nejakých pár týždňov. Potom sa bez všetkého zrušila.

mimotemy,inak mne sa zasa v maďarsku stalo,že som tankoval a platil som kreditkou a fešanda pri pokladni nechcela ani pin,ani podpis-kukal som jak puk...:confused::confused::confused:
hareznicek
06.10.09,19:44
A viete po akom dlhom čase sa to "samo" zruší?
misomiso
06.10.09,19:49
mimotemy,inak mne sa zasa v maďarsku stalo,že som tankoval a platil som kreditkou a fešanda pri pokladni nechcela ani pin,ani podpis-kukal som jak puk...:confused::confused::confused:

To je uplne bezne. Ochrana kariet pri platbach v zahranici je uplne nulova.
misomiso
06.10.09,19:51
Treba to nechať tak, nemusíš s tým nič robiť. Pokiaľ sa transakcia nevykonala, tak rezervácia sa automaticky po určitom čase zruší sama. Banka to skutočne nemôže zrušiť.

Ja som raz išiel tankovať, kde sa platí priamo pri stojane kartou. Kartu som autorizoval, ale nestihol som tankovať. Tak som ešte raz autorizoval a natankoval. Na účte som mal 2 rezervácie a následne došiel debet na jednu platbu. Druhá rezervácia tam bola ešte nejakých pár týždňov. Potom sa bez všetkého zrušila.

Mne sa raz stalo lepsie. Volal som z lietadla na VISA kartu, odratalo mi cca 50 EUR, a nasledne mi prisiel zasa kredit v rovnakej vyske, hoci hovor sa normalne uskutocnil. :)
Chobot
07.10.09,07:22
A viete po akom dlhom čase sa to "samo" zruší?

TO už si nepamätám, ale myslím, že som to tam nemal dlhšie ako mesiac.
hareznicek
09.10.09,09:49
OK, vsetko je vyriesene.. automaticky po 14-tich kalendarnych dnoch sa rezervacia automaticky zrusila

Dakujem za komenty :)
ludmilla
09.10.09,10:13
I ja mám jednu nepeknú skúsenosť s VISA card, pred rokom som si u jednej firmy v Amerike objednala súkromne tovar a platila som ho Visa kartou. Všetko dobre dopadlo, ale o pol roka som si všimla vo výpise Visa, že mám zrážku v USD i keď som nič nekupovala a neplatila, o mesiac znovu, tak som ihneď kontaktovala VISA centrum a tam mi poradili, aby som do firmy napísala list, i tak som urobila a poprosila som ich o storno platieb, ktoré som si neobjednala a následné vrátenie peňazí. Peniaze boli naspäť vrátené. Dva mesiace sa nedialo nič a o tretí znovu prišla zrážka v USD. Znovu som posielala list. Keďže mi v tom mesiaci končila platnosť Visa, banka mi zaslala novú kartu a o týždeň mi zaslala oznámenie o zaslaní karty. Využila som túto situáciu a zavolala som do centra Visa, že som kartu neobdržala, oni previedli bezplatné storno a vystavili inú kartu s iným číslom, s iným PIN kódom. Odvtedy je pokoj a ja sa už zásadne vyhýbam platbám cez internet mimo Európu.