fcelicka
05.10.09,18:23
Potrebovala by som pomoc. Nema niekto nahodou prezentaciu ako pomocku na vyucbu v skole? potrebujem ju na VS a neviem si s tym rady..
Blankake
05.10.09,16:37
trošku špecifikuj - na čo konkrétne ju potrebuješ?
Ak Ti je jedno, akú prezentáciu, tak plno ich nájdeš tu:

http://www.porada.sk/t90364-ccc-krasne-prezentacie.html
fcelicka
05.10.09,16:42
Nie ja potrebujem prezentaciu, kt. by sluzila na vyklad uciva na strednej skole...napr. na informatike a tak
Blankake
05.10.09,16:55
Nie ja potrebujem prezentaciu, kt. by sluzila na vyklad uciva na strednej skole...napr. na informatike a tak
A v Powerpointe nevieš robiť?
fcelicka
05.10.09,17:08
ee neviem.... :-(
Marína
05.10.09,17:18
fcelicka
06.10.09,09:00
Nema niekto uz hotovu prezentaciu, aby som sa inspirovala..? je tazke sa ucit sa samej v Power Pointe
jaros5
06.10.09,11:06
Potrebovala by som pomoc. Nema niekto nahodou prezentaciu ako pomocku na vyucbu v skole? potrebujem ju na VS a neviem si s tym rady..

Nie ja potrebujem prezentaciu, kt. by sluzila na vyklad uciva na strednej skole...napr. na informatike a tak

Nema niekto uz hotovu prezentaciu, aby som sa inspirovala..? je tazke sa ucit sa samej v Power Pointe


Zaregistruj sa na portál www.modernyucitel.net. poskytuje učiteľom všetkých predmetov vypracované hodiny, ukážky projektového vyučovania, množstvo prezentácií s vypracovaným metodickým postupom, úlohami, ...a veľa veľa iných "dobrých vecí" súvisiacich so vzdelávaním a IKT .... treba sa len zaregistrovať a trochu zorientovať - registrácia na portáli je bezplatná;
ivka70
06.10.09,11:40
Rovnako najdes prezentacie aj na
http://www.infovek.sk/predmety.php

Ozaj, na aky predmet to chces?
ivka70
06.10.09,12:04
judita1971
06.10.09,12:41
len prosím ťa nezabudni, ak niekde použiješ prezentáciu, ktorú nájdeš napr. na modernyučiteľ, uviesť kto je autorom /pozor na autorský zákon/, posledný čas som čítala dosť príspevkov na www. zborovna.sk, kde sa učitelia sťažovali na to, že ľudia si sťahujú prezentácie /to by nebolo nič/, ale privlastňujú si prácu iných.
ivka70
06.10.09,12:54
len prosím ťa nezabudni, ak niekde použiješ prezentáciu, ktorú nájdeš napr. na modernyučiteľ, uviesť kto je autorom /pozor na autorský zákon/, posledný čas som čítala dosť príspevkov na www. zborovna.sk, kde sa učitelia sťažovali na to, že ľudia si sťahujú prezentácie /to by nebolo nič/, ale privlastňujú si prácu iných.

ja by som autorke rozhodne odporucala, uverejnenymi prezentaciami sa len inspirovat a urobit si vlastnu.

Vas ucitel tiez nie je padnuty na hlavu a nechcem vidiet ten "pruser", ked prezentaciu stiahnutu z netu bude niekto vydavat za svoju vlastnu.
fcelicka
08.10.09,05:50
na portali modernyucitel.net ako sa hladaju prezentacie? poradte...mne to otvori iba list a prezentaciu nechce
Blankake
08.10.09,06:12
na portali modernyucitel.net ako sa hladaju prezentacie? poradte...mne to otvori iba list a prezentaciu nechce
Máš v počítači program na zobrazovanie prezentácií (Powerpoint)?
fcelicka
08.10.09,08:59
jj mam , mne otvori prezentaciu, ale kt. len opisuje danu prezentaciu...ale ako sa dostanem k tej prezentacii?
judita1971
08.10.09,09:12
jj mam , mne otvori prezentaciu, ale kt. len opisuje danu prezentaciu...ale ako sa dostanem k tej prezentacii?


štart - programy - microsoftoffice - powerpoint

otvorí sa ti program - potom choď súbor - otvoriť a vyhľadaj si, kde ten súbor máš a otvor ho. Dúfam, že ti tak pôjdem, lebo mne to teraz tak šlo.
bobino38
12.10.09,05:36
fcelicka...ty si učiteľka??...no nič v zlom, ale treba sa najprv naučiť základné práce s PC a nie sa vrhať hneď na prezentácie powerpointu.
prezentacievpp
10.05.13,18:29
prezentacievpp@gmail.com - kto potrebuje vypracovat prezentaciu nech napise na tento mail