Jan k.
05.10.09,18:23
Dnes som našiel na stránke článok "Dnešnej hospodárskej kríze možno odbije" viz game-points dot com. Vyzera to v celku zaujímavo a chcel by som sa spýtať či už má niekto s touto spoločnostou skúsenosti a ak ano tak aké.

Dík za odpovede.
Chobot
05.10.09,18:06
Dnes som našiel na stránke článok "Dnešnej hospodárskej kríze možno odbije" viz game-points dot com. Vyzera to v celku zaujímavo a chcel by som sa spýtať či už má niekto s touto spoločnostou skúsenosti a ak ano tak aké.

Dík za odpovede.

Že by ďalšia pyramída....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Samé levely, pozície, úrovne, provízie, neobmedzené možnosti príjmu, fiktívne predaje tovaru a služieb.... no mám toho dosť.:(
Jan k.
05.10.09,18:45
No práve pre to sa pýtam. Pretože je tam napisané "nasčitávaci" MLM. To by znamenalo že žiadna pyramída ani podobne veci. Chcel by som teda od ľudí nejaké skúsenosti s touto spoločnostou.
Jan k.
06.10.09,13:27
Teraz som tam v komentároch našiel že to MLM je iba ako bonus, že ho ľudia nemusia robiť iba tí čo majú o to záujem. Som z toho zmätený.
Kazu
06.10.09,14:54
Teraz som tam v komentároch našiel že to MLM je iba ako bonus, že ho ľudia nemusia robiť iba tí čo majú o to záujem. Som z toho zmätený.

Čo ťa na tom mätie? Že zase chce niekto tvoje dobro? :D
Jan k.
06.10.09,15:40
To ani nie. ale to ze je to dobrovolne. takze to asi nebude pyramidova hra. to vazne s touto spolocnostou nema nikto skusenosti?
Chobot
07.10.09,07:19
To ani nie. ale to ze je to dobrovolne. takze to asi nebude pyramidova hra. to vazne s touto spolocnostou nema nikto skusenosti?

Vyzerá to tak, že na porade asi nikto... :rolleyes: