mendo933
06.10.09,15:05
Je mozne kombinovat DT s klasickym salovanim?
Môj pripad: v projekte mam dom spojeny s garazou v jednej rovine. Zaklad medzi garazou a domom je siroky 70cm. Mam debniace dielce a tuto stranu zakladu by som chcel vysalovat a ostatok dorobit DT. Nebude to problem?
dasoft
06.10.09,13:56
Je mozne kombinovat DT s klasickym salovanim?
Môj pripad: v projekte mam dom spojeny s garazou v jednej rovine. Zaklad medzi garazou a domom je siroky 70cm. Mam debniace dielce a tuto stranu zakladu by som chcel vysalovat a ostatok dorobit DT. Nebude to problem?
Debniace tvarnice sa vyuzivaju ako stratene debnenie, takze v pohode mozes kombinovat aj s klasikou (ja som kombinoval tiez). Kazde debnnenie treba zabezpecit proti tomu aby to tlak betonu nevytlacil ale to je myslim samozrejme;).
mendo933
06.10.09,15:59
To mi je jasne, len mi skor ide oto ci sa beton dobre spoji s debniacmi tvarnicami v spoji
220870
06.10.09,16:11
Do spoju tak ako aj do celého radu debniacich tvárnic a dávajú oceľové prúty(roxory) .Ak máte nejaké pochybnosti ohľadne konkrétneho spoja stačí použiť viac alebo hrubšie roxory.
mendo933
06.10.09,16:44
Do spoju tak ako aj do celého radu debniacich tvárnic a dávajú oceľové prúty(roxory) .Ak máte nejaké pochybnosti ohľadne konkrétneho spoja stačí použiť viac alebo hrubšie roxory.

Ok, tak som to aj rozmyslam ze to spravim + odrezem z boku DT aby sa beton spojil s vyplnovym betonom v DT
220870
06.10.09,17:01
Presne tak.